Ana Sayfa Bahçe Dekorasyonu 2014 Bahçe Mobilya Trendleri

2014 Bahçe Mobilya Trendleri

0
2014 Bahçe Mobilya Trendleri

Dekorasyonun da moda gibi zaman içinde değiştiği ve yenilendiği konusunda hemfikiriz. Kapsamına giren hemen her unsur zaman içinde çeşitleniyor. Mobilya ve aksesuarların bu çeşitliliği trendleri takip etmeyi tabii ki zorlaştırıyor. Özellikle modern dekorasyonları sevenler için her dönem modern kalan mobilya ve aksesuarları bulmak ve takip etmek oldukça zor. Bahçelerde kullanılan mobilyalarda büyük bir çoğunlukla bu modern akım tercih ediliyor. Bunun sebebi bahçenin modernizme daha yatkın ve uygun bir alan olması. Bahçe mobilyaları da bu kapsamda her dönem çeşitleniyor ve daha da şık bir hale geliyor.

Bahçe Mobilyaları

İçindeki ledler sayesinde bahçede ekstra bir aydınlatmaya gerek kalmadan bile kullanılabilen mobilyalar bu aralar çok seviliyor.

Bahçe Mobilyaları

Kalpli, çiçekli ve yıldızlı koltuklar da bahçelerde kullanılmaya başlanan bahçe mobilyaları arasındaki yerini alıyor.

Bahçe Mobilyaları

Hasır bahçe koltukları en sık kullanılan bahçe mobilyalarıdır. Ancak bu yaz geçtiğimiz yazlara oranla çok da sık görmeyeceğiz hasır bahçe koltuklarını.

Bahçe Mobilyaları

Ahşabın modası hiç geçmez. Bahçe mobilyaları arasında da eğer ahşap kullanıyorsanız bu yaz da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Minderlerde değişiklik yapmak faydalı olabilir.

Bahçe Mobilyaları

Çiftler için mükemmel bir bahçe salıncağı olan yukarıdaki model hamak olarak da rahatlıkla kullanılıyor.

Bahçe Mobilyaları

Bej tonları bahçelerde beyaz yerine tercih edilen renklerdir. Ancak bu yaz bej tonlar da geçen seneki önemini yitirecek gibi duruyor.

Bahçe Mobilyaları

Tel örme mobilya modelleri görüntü olarak çok şık olsalar da rahatlık açısından sorun çıkarabiliyorlar. Ama şık minderlerle bu problemi ortadan kaldırabilirsiniz.

    

Bahçe Mobilyaları

Ferforje salıncaklar ve ağaç masa veya sandalyeler çok doğal duran mobilya türleri arasındadır. Birlikte rahatlıkla kullanılabilirler.

Bahçe Mobilyaları

Yukarıdaki gibi çok dekoratif ahşap bahçe mobilyalarını ilgili mağazalarda rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu sene bu modellere modern dekorasyonlarda sık rastlayacağız.

Bahçe Mobilyaları

Güneşlik kısmı olan hasır bahçe mobilyaları da satılıyor. Çok açık bir bahçeniz varsa yukarıdaki gibi bir modeli tercih edebilirsiniz.

Bahçe Mobilyaları

Demir, cam ve hasırın bir arada tek parça şeklinde kullanıldığı yukarıdaki mobilya hem çok kişiyi sığdırabilecek hem de zahmetsiz bir modeldir.

Bahçe Mobilyaları

Dekoratif kesimler mobilyaları modern hale getirmenin en basit yoludur. Yukarıdaki hasır mobilya düzken çok sade durabilirdi, ama şuan oldukça şık görünüyor.

Bahçe Mobilyaları

Hamaklarda çok yaratıcı modeller bulmak mümkün. Çiftler için yukarıdaki modeller çok ideal görünüyor.

Bahçe Mobilyaları

Küçük bahçeler için yukarıdaki gibi renkli ferforje sandalye ve sehpa modellerini tavsiye ederim.

Bahçe Mobilyaları

Yine minderle kullanırsanız çok rahat edeceğiniz şık bir bahçe takımı modeli. Modern ve eskimeyecek bir tasarım örneği.

Önceki İçerik Salonlarda Yaz Esintisi
Sonraki İçerik Beş Çayına Hazırsınız: Çay Setleri
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.