Ahşap Yataklar

0
8515

Yatak odalarının olmazsa olmazı yatak modellerinden bahsedeceğiz sizlere. Şimdilerde takım olarak satılan bu modeller arzuya göre tek de yaptırılabiliyor. Sipariş üzerine yapılan bu yataklar kalite olarak da elbette epey üst sınırlarda. Ahşap yatakların diğer adı ile ağaç yatakların dayanıklılığı tartışılmaz elbette. El işçiliği de yüksek olan bu özel ürünlerin kullanım süresi ömürlük denilen türde. Geçmiş yıllarda çok fazla tercih edilen ürün şimdilerde özel üretim denebilecek kadar modern imal ediliyor. Mdf gibi birçok malzemenin kullanıldığı yatak imalatında ağaç yatak modelleri bulabilirsiniz. Kasa olarak üretilen ahşap yatak modellerin aynı zamanda başlıkları da bulunmaktadır. Ayaklı veya ayaksız olarak üretilen bu yatak mobilyaları son derece şık ve modern modellerden oluşuyor. Eskitme sevenlerin de çok fazla tercih ettiği ahşap yatak modelleri günümüz mobilyalarıyla da bir uyum içerisinde.

 

 

 

    

Yukarıda verdiğimiz ahşap yatak görsellerinden de anlaşıldığı üzere takım halinde kullanılan yataklar ayrıca tek olarak da tercih ediliyor. Sıra dışı tasarımların uygulandığı ağaç yatak modellerinde oyma desenler ön planda sunuluyor. İyi bir takım istiyorsanız piyasada bulunan hazır modellerden farklı olacağını belirtelim. Hem fiyat hem de kalite olarak ağır bir mobilya türüdür ağaç yatak odaları. Ağaç dolap ve şifonyerlerin de bu takım içinde yer aldığını belirmeye gerek yok diye düşünüyoruz. Şayet sipariş üzerine bir yatak odası takımı yaptıracaksanız içeriği tamamen size kalmış. Elbette model üzerinde söz hakkınız da var. Koyu ve açık renklerde olmak üzere bir çok renk alternatifiniz var ağaç yataklarda. Görkemli duruşu ile tam bir saray mobilyası gibi ağaç yataklar. Özellikle eskitme modelleri gerçekten görülmeye değer. El emeği göz nuru dökülen işlemeler için diyecek bir şey yok. Bu güzel mobilyanın sade modellerini de bulabilirsiniz. Üreticiler her zevke hitap edecek modeller üretiyorlar. Dekoratif açıdan dikkat çeken ürünlerden biridir aynı zamanda ağaç yataklar. Özellikle dağ evlerinde sıra dışı modellerin tercih edildiğini de belirtelim.

 

Önceki İçerikKahvaltı Takımları
Sonraki İçerikYolluk Modelleri
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.