Akıllı Sehpa

0
11026

Gün geçmesin ki dekorasyonda yeni bir ürün hayatımıza girmesin. İlgili firmalar bu konuda çok çalışıyor ve alıcıya sunmak üzere birbirinden güzel dekorasyon ürünler tasarlıyor. Mobilyalar, halılar, sehpalar, aksesuarlar ,tablolar daha sayamadığımız bir çok ürün var. İşte bu yeni modeller kervanına katılan son ürün akıllı sehpa modelleri. Malum her ev çok büyük olamayabiliyor. Herkesin imkanlarına uygun daire seçenekleri. Dar mekanların kurtarıcısı  ve pratik bir olan akıllı sehpaları şöyle bir anlatalım istedik. Hemen her evin salonun da orta sehpa vardır. Bu sehpa bir çok görevi bir arada yürütür. Kimi zaman bir sehpa, kimi zaman bir masa, kimi zaman bir gazetelik görevi görür. Aynı salonda birde yemek masası vardır ki bu takımı aynı salona sığdırmak gerçekten büyük başarıdır. Bu grubun içine birde salon takımı girer ve kocaman salon minicik olur. Hani bazen deriz ya eşyalar üstüme üstüme geliyor .İşte bu cümlenin nedeni fazla tıklım tıklım olan salon da artık nefes alacak yerin kalmamasıdır.

    

 

 

Ne yapsanız ne etseniz bir türlü rahatlamaz. Bu sıkıntıya son vermek için bir akıllı sehpa almanız yetiyor artık.Çünkü adı üstünde alacağınız bu akıllı orta sehpa belirtiğimiz  işlerin de fazlasını yapıyor. Tam bir orta sehpa görünümünde olan bu ürün de farklı bir mekanizma kullanılmış. İstediğiniz zaman bu küçücük sehpa kocaman bir yemek masası, büyük bir sehpa, çalışma masası ve ya bilgisayar masası bile olabiliyor. Son zamanlar da  pratik ürünler arasında en fazla dikkat çeken model olma ünvanını da elinde tutuyor. Akıllı sehpa mı demek lazım akıllı masamı demek lazım bilemiyoruz. Bir çok ilgili mağazada rahatlıkla bulabileceğiniz ürünün farklı model ve renk seçenekleri de var. Akıllı sehpayı açmanız ve tekrar toparlamanız çok kolay. İki yana açılan kanatları birleşerek kocaman bir yemek masası olan akıllı sehpayı tekrar yaptığınız işlemin tam tersini yaparak geri toparlamış ve küçültmüş oluyorsunuz. Fiyatları 120 -250 arası olan fiyat aralığında ödeme kolaylığı da sağlanıyor kullanıcıya. İster açık renk ister koyu renk tercih edebilirsiniz. Balkonlarda bile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün.

Önceki İçerikMasa Lambası
Sonraki İçerikBegonvil
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.