Alpino Tv Ünitesi

0
10469

Salonların vazgeçilmez mobilyaları olan tv ünitelerinden ve modellerinden bahsedeceğiz. Tv ünitesi üreten birçok mobilya firması var. Bu firmalar arasında öne çıkan modeller ve tasarımlar arasında olan bir firmadan; Alpino tv ünitelerinden bahsetmek istiyoruz. Geçmişe şöyle bir bakalım ve televizyonlar için neler kullanıldığını hatırlayalım. Televizyon sehpaları veya vitrin adı verilen gümüşlük tarzı mobilyalar kullanılırdı hani. İşte bu mobilyaların yerini zaman için de önce gümüşlükler sonra da tv ünitleri aldı. Adı tv ünitesi olsa da aslında birçok işlevi bir arada yürüten bir mobilya tv üniteleri. Örneğin salonlarda televizyon için kullanılan bu ünitelerin birçok modeli var. Bu modeller dolaplı, raflı veya farklı bölmelerden oluşabiliyor. Tv ünitelerini bir bütün olarak kullanabilir veya parçalı tv ünitelerinden tercih edebilirsiniz. Bu tamamen sizin salonunuzla ve beğeninizle ilgili bir karar.

 

 

    

Büyük bir salonunuz var ise geniş bir model tercih edebilirsiniz. Alpino tv ünitelerinin bu yönde çok şık modelleri var. Yere sabit olan bu modeller ayaklı değil. Düz bir şekilde geliyor. Üst kısmı ise tamamen sizin istediğiniz gibi yerleştirebileceğiniz duvara monte parçalardan oluşuyor. Bu parçalar kapaklı dolaplar ve raflar şeklinde eşit dağılıyor. Bu şık tv ünitesini  kitaplık olarak dekoratif açıdan birçok biblo ve aksesuarlarınızı rahatça yerleştirebilirsiniz. Televizyon üniteleri son yıllarda dekoratif açıdan da büyük bir önem arz ediyor. Küçük salonlar için de uygun modelleri bulunan tv ünitelerinin çekmeceli modelleri de son derece şık. Alpino tv ünitelerini görmediyseniz mutlaka ilgili şubelerini ziyaret etmelisiniz. Küçük salonlar için bulacağınız pratik modellerin fiyatları son derece uygun. Yukarıda sizler için hazırladığımız görsellerden yola çıkabilirsiniz. Bu yıl televizyon ünitelerinde en fazla tercih edilen renk beyaz. Dekorasyonunuza uygun birbirinden güzel Alpino tv ünitelerinin modellerine bakabilirsiniz. Bu modern tv ünitelerinde dikkat çeken özellikler arasında pratik kullanımı dikkat çekiyor. Özellikle küçük salonlar için düşünülen arakası pano şeklinde kapalı olan tv üniteleri çok ince düşünülerek tasarlanmış. Hemen tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek ünite aynı zamanda dolap görevini de yerine getiriyor.

 

Önceki İçerikŞeffaf Sandalye Modelleri
Sonraki İçerikChiccy Deco Life
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.