Askılık Modelleri

0
16037

Evde çok kullanılıyor gibi görünmese de aslında çok fazla iş gören ürünlerden biridir askılıklar. Her yerde kullanılan askılık modellerinin bir çok değişik örneği bulunmaktadır. Kapı askılığı, duvara monte askılık ,ayaklı askılık, banyo askılığı ,mutfak askılığı ,havlu için askılık derken aslında hayatımızda ne kadar çok askılık kullanıldığını fark ediyoruz. Askılıklar bir nevi ortalığın daha derli toplu kalmasını da sağlıyor. Hani hep söylediğimiz gibi fark edilmeyen ama çok iş yapan ev ürünleri arasında askılıklar. Askılık fiyatları çok pahalı değil. İstediğiniz her alanda da rahatça kullanılabilir bir ürün. İş yerlerinde, yatak odalarında, banyolarda ve mutfaklarda. Askılık modelleri kullanıldıkları alanlara göre de ayrılıyor. Örneğin ayaklı askılıklar. Bu askılık modelleri genelde portmanto görevi de görüyor aslında. Genelde kapı girişinde bulunan ayaklı askılıklar iş yerlerinde ve evlerde kullanılıyor. Yatak odaları için de tercih edilen ayaklı askılıklar uzun, kısa ve duvara monte olmak üzere bir çok dekoratif modele sahip.

    

 

 

Yatak odası için tercih edilen bir diğer askılık modeli ise duvara monte veya kapı arkasına monte edilen askılıklar. Çok pratik olan bu askılıkları kapıya takmak da çok kolay. İki çengeli olan bu askılıkları kapı üzerinde aşağıya doğru sarkıtıyorsunuz ve işlem tamam. Bu askılık modelini banyo ve diğer odalar için de kullanabilirsiniz. Banyo askılıkları ise biraz daha farklı oluyor. Daha küçük boylarda üretilen banyo askılıkları genelde havlu veya bornoz gibi ürünleri asmak amaçlı kullanılıyor. Banyo askılık modelleri genelde krom olmakla birlikte çok şık dekoratif ürünlerde bulmak mümkün. Askılık modellerinde geldik mutfak askılıklarına. Mutfak için doğru askılık modeli daha şirin ve keyifli modeller oluyor. Meyve ve çiçek figürlerinin çoğunlukta kullanıldığı bu askılık modelleri ise tek parça veya uzun olarak sunuluyor alıcıya. Kimisi mutfak fayansına yapıştırılabiliyor, kimisi ise yine asılabilen modellerden. Askılık modellerinde ürün yelpazesi geniş. Çok da hoş modeller var. Sadece ihtiyaç amaçlı değil dekoratif açıdan da bakıldığında da çok güzel ürünler bulabilirsiniz.

 

Önceki İçerikGiyinme Odası Dekorasyonu
Sonraki İçerikBahçe Dekorasyonu
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.