Avize Modelleri ve Fiyatları

Avizeler çok eski senelerden beri kullanılmakta olan, kullanıldığı mekana asalet ve estetik katan albenisi yüksek eşyalardır. Ev içerisinde görselliğe ve ihtişama önem veren kişiler bu eşyayı kesinlikle kullanmaktadırlar. Avizeler sadece evlerde de değil, iş merkezlerinde, restoranlarda ve buna benzer çok sayıda mekanda karşımıza çıkabilmektedirler. Avizelerin kullanıldığı mekanlarla, kullanılmadığı mekanlar arasında görsel olarak ciddi far bulunmaktadır. Bu sebeple evlerini yeni döşeyen kişilere, ya da dekorasyon anlamında yenilik yapmak isteyen kişilere önerimiz kendi düzenlerine uygun bir avize modelini kullanmalarıdır.

    

Avize modellerinin çok sayıda güzel örneğini, ülkemizdeki tarihi mekanlarda; saraylarda, müzelerde, köşklerde çok sayıda görmekteyiz. Eski yıllarda kullanılan avize modelleri, döneme uygun büyük ve gösterişli çok sayıda çeşidi bir arada barındırmaktadır. Günümüzde ise, her eşyada olduğu gibi avizelerde de önemli değişim ve gelişimler meydana geliştir. Modern tasarıma ayak uyduran avizeler çok sayıda renk ve tasarımla görücüye çıkmıştır. Günümüzde modern tasarım avizelerin bulunabileceği çok sayıda mağaza ve internet sitesi bulunmaktadır. Dolayısı ile çeşitler arasından en uygununu bulmak bizlere kalıyor.

Avize fiyatları 25 TL’den başlayıp 60.000 TL ‘ye kadar uzanan aralığa sahiptir. Bazı avizeler üretildikleri malzemeden ve tasarımlarından dolayı çok pahalıdırlar. Alınacak olan avize tamamen maddi duruma ve zevklere bağlıdır.

 

Bu yazı Ev Dekorasyonu kategorisine Emrah Sarıdaş tarafından yazılmıştır. yer imlerinize ekleyin.

Emrah Sarıdaş hakkında

Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.