Ayna Modelleri

0
6352

Aynalar ne kadar çok şey için kullanılıyor hiç dikkatinizi çekti mi? Kimi zaman aksesuar kimi zaman bir dekorasyon malzemesi kimi zaman mağaza gereci kimi zaman gereksinim vs. her şeye her yere yakışıyor aynalar. Kocaman varaklı bir çerçeve ile salonlara yakışıyor. Sade bir dolap üstünde banyoya yakışıyor. Uzun bir ahşap çerçeve ile yatak odasına yakışıyor.Kimi zaman bir konsol üstünde kimi zaman elimizde ölümsüzleşiyor aynalar. Eskiden her genç kızın çeyizine bir el aynası konurmuş biliyor musunuz. Gerekli bir ihtiyaç aynı zamanda aynalar. İstediğiniz ebatta ve şekilde ayna modelleri bulabilirsiniz. Örneğin yemek odalarında yada konsol üstlerinde duvara monte aynalar çok moda .neredeyse her evde ve takım üzerinde mevcut. Gayet de şık duruyor. İyi bir dekorasyon öneri olarak alabilirsiniz. Eğer el aynası kullanıyorsanız size oyma çerçeveli yada gümüş yaldızlı modelleri tavsiye edebilirim. Gerçekten çok şık duruyor. Hele bir bayanın elinde son derece zarif. Küçük minik aynalar makyaj çantaları için kullanılan aynalar ise daha çok kare yada daire şeklinde tasarımlarla ön planda. Dış yüzeyine kaplanan ve uygulanan aksesuar yada baskı modelleri de  çok hoş.

    

Bu baskılar genelde çiçek desenli olmakla birlikte kimi zaman kabartma bir figür veya resim olarak ta karşımıza çıkıyor.Bir bayanın makyaj çantasının olmazsa olmazı nihayetinde aynalar.E ne yalan söyleyim aynasız da olmuyor hani. Örneğin portmantolarda mutlaka ayna vardır .Aynası olmayan bir portmanto çıplak gibidir bence. Ayna modellerine gelince istediğiniz her ere monte ettirmeniz ve çerçeve tasarımı yaptırmanız mümkün. Özellikle küçük mekanlar için özellikle tavsiye ediyorum. Göze hoş gelmesinin yanı sıra bulunduğu mekanı daha geniş ve ferah gösterebiliyor aynalar. Bu hoş özelliği sayesinde bir çok mağaza ve vitrin ve iç detay dekorasyonda bolca kullanmaktadır. Aynalar geniş kullanım olanakları ile her eve her iş yerine kısaca her yaşam alanına lazım. Dekoratif açısından da son derece göze hoş geliyor. Evinizde yada iş yerinizde küçük dokunuşlar yapmak istiyorsanız duvarlara minik desenler şeklinde tasarlanmış dekoratif aynaları kullanmaktan kaçınmayın..

 

Önceki İçerikPrimanova
Sonraki İçerikZigon Sehpa
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.