Banyo Aksesuarları, Banyo Setleri ve Banyo Süsleri

0
3368
banyo setleri

Özene bezene seçilen banyo dolaplarının, lavabonun, klozetin ve küvetin banyoya yerleşiminden sonra geriye kalan rütuşların atılabilmesi için bir takım eşyalara ihtiyaç olduğu konusunda herkesin hemfikir olduğunu düşünüyoruz. Bu eşyalar nedir diye soracak olursanız, cevabımız hiç şüphesiz banyo aksesuarları ve banyo süsleri olacaktır. Birbirinden renkli ve her banyoya uyum sağlayabilecek olan banyo setleri alınıp yerlerine yerleştirildikten sonra, atmosferi farkedilir şekilde değiştirmektedir. Banyoların tasarımlarında genellikle bütünlük hakimdir. Seçilen fayans ve kalebodurlar, banyo dolapları ile ahenk içinde uygulanır. Hatta banyoya giren kişi bu atmosferden uzun süre çıkmak istemeyebilir. Banyoda sergilenen bu uyuma, banyo aksesuarları da entegre edildiğinde hem önemli bir boşluk doldurulmuş olur, hem de ortamın güzelliğine bir yenisi daha eklenir.

    

Banyo süsleri duvara asılan çeşitli eşyalardan, bir banyo sepetinden, çiçeklerden oluşabilir. Banyonun genel havasına göre istenilen şekilde uygulanabilir. Banyo setleri de diş fırçalığı, sabunluk, sıvı sabunluk, tuvalet fırçalığı ve kapaklı şirin bir çöp kutusundan oluşabilir. Bu ürünlerin de tasarımları çok değişik şekillerde üretilmektedir. Yani her ihtiyacı karşılayacak set müşterinin beğenisine başarı ile sunulmaktadır.Paylaşmış olduğumuz, bizlerin de çok hoşuna giden banyo setlerini incelersek, özellikle kırmızı banyo aksesuarları, siyah fayanslarla mükemmel bir uyum sağlayarak bir araya gelmiş. Aynı şekilde mavi banyo fayansıyla bir araya gelen kahverengi aksesuar da göz dolduruyor. Banyo seti fiyatları modeline göre farklılık göstermektedir. Bununla ilgili bir genelleme yapmayı pek doğru bulmuyoruz. Yerinde öğrenmek en doğrusu olacaktır.

Önceki İçerikDuvar Sticker
Sonraki İçerikPaspaslar ve Paspas Fiyatları
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.