Ana Sayfa Banyo Banyo Lavabo Modelleri

Banyo Lavabo Modelleri

0
Banyo Lavabo Modelleri

Artık şıklık hayatın her yerinde. Dekorasyonda da alanın önemini seçilen mobilya ve aksesuarlarla vurguluyoruz. Dekorasyonda zevkler sınıflandırılabiliyor; country, retro, modern gibi. Ancak gelinen nokta aynı: siz neyi neye yakıştırırsanız sizin için dekorasyon odur. Aynı modada olduğu gibi. Ev dekorasyonunda da eskisinden çok daha fazla önem verilen alanlar oluştu ve banyo bunların başında geliyor. Eskiden çok önem verilmezken, yavaş yavaş salon ya da yatak odası ile aynı ehemmiyet gösterilmeye başlandı. Duş alanları ya da dolapların dışında ortak kullanılan aksesuarların başında da lavabo geliyor. Lavabo modellerinde alternatifleriniz eskiye nazaran çok çok daha fazla. Ahşaptan cama kadar birçok farklı yapı malzemesinden üretilen modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Banyo Lavabo Modelleri

Normal lavabo giderlerinden farklı olarak çok dekoratif tasarımlarda lavabo modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Banyo Lavabo Modelleri

Bazı lavabo modelleri bataryalarla birleşik olarak üretiliyor. Yukarıdaki model lavabo konusundaki bütün tabuları yıkıyor.

Banyo Lavabo Modelleri

Doğal taş ya da mermerler de lavabo modellerinde kullanılan yapı malzemelerindendir. Yukarıda gördüğünüz gibi oldukça şık duruyorlar.

Banyo Lavabo Modelleri

Cam şeffaf görüntü sevenler için lavabo modellerinde kullanılan bir başka yapı malzemesidir.

Banyo Lavabo Modelleri

Duvara monte lavabo modellerinde klasik kare yada dikdörtgen lavabolara alternatif olarak yukarıdaki gibi modeller de mevcut.

Banyo Lavabo Modelleri

Desen sevenler için de lavabo modelleri geliştiriliyor. Özellikle klasik tasarımları tercih edenlerin aklında bulunabilir.

    

Banyo Lavabo Modelleri

Ahşap lavabo modellerine uzun ömürlülük açısından çok sağlıklı bakılmıyor. Ancak firmalar uzun ömürlü ahşap lavabo modellerini de geliştiriyor.

Banyo Lavabo Modelleri

Yukarıdaki lavabo modeli çoğunlukla geniş banyolarda ya da yatak odalarında tercih ediliyor. Ancak dekoratif açıdan çok şıklar.

Banyo Lavabo Modelleri

Başka bir ahşap lavabo modeli daha. Minimalist bir banyo isteyenler için yukarıdaki model gayet ideal.

Banyo Lavabo Modelleri

Taş lavabo modellerinde bataryaları da aynı şekilde bulmak ya da takım halinde almak mümkün.

Banyo Lavabo Modelleri

Metal ya da parlak bir lavabo modeli düşünenler için de seçenekler bulunuyor. Modellerde ise yine dekoratif alternatifler var.

Banyo Lavabo Modelleri

Ahşap modellerde etrafı yukarıdaki gibi kesik şeklinde boşluklu modeller özellikle keskin hatlar sevenlerin tercih ettiği seçeneklerdir.

Banyo Lavabo Modelleri

Banyoda da siyah tercih edenler için siyah banyo lavabo modelleri üretiliyor. Gömme yada klasik lavabo modellerini siyah renkte bulabilirsiniz.

Önceki İçerik Şekerlik Modelleri
Sonraki İçerik Yatak Odası Aydınlatma Fikirleri
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.