Baykuş Yastık

0
9436

Son yıllarda aksesuar seçimleri oldukça değişti. Çok fazla aksesuar tercih etmeyen insanlar bile dekoratif ürünler üzerinde duruyor. Yaşam alanlarını daha güzel bir hale getirmek isteyenlerin sıkça tercih ettiği aksesuarlar arasında baykuş yastıklar dikkat çekiyor. Yumuşacık yastık modellerinden biri olan baykuş yastıklar farklı tasarımları ile beğeni topluyor. Son derece şirin olan bu yastıklar evlere renk katıyor. Önceleri sadece çocuk odalarında tercih edilen baykuş yastıklar şimdilerde salonların da başlıca misafirleri arasında. Kare, daire ve farklı şekillerde üretilen baykuş yastıkların birçok rengi ve modeli var. Uzun bir yastık üzerinde kullanılan modeller kanepeler için, kare veya daire yapılan modelleri ise kanepe, yatak üstü ve kış bahçelerinin sandalyelerini süslüyor. Çok şirin bir figür olan baykuşlar yastık üzerine de çok yakışıyor. Desenli, desensiz kumaşlardan yapılan baykuş yastıkların keçe ve boyama ile yapılan modelleri de var.

 

 

    

Her sene bir hayvan veya çiçek figürü dikkat çekiyor dekorasyon ürünlerinde. Bu senenin popüler hayvan figürü ise baykuş yastıklar olacağa benziyor. Baykuş yastıkları hazır alabilir veya evinizdeki parça kumaşlardan sizler de rahatlıkla yapabilirsiniz. Şayet kendiniz yapacaksanız renklerin önemi olmadığı belirtelim. Oturma grubunuza renk katacak bu küçük şirin yastık modelleri farklı renklerde yapılmalıdır. Koltuk takımınızla bir uyum içerisinde olması gerekmiyor. Hazır modellerden yana ise tercihiniz, işiniz daha da kolay. Birçok renk ve model olanağı bulabilirsiniz. Kare modellerde kulaklı da yapılan bu şirin baykuş yastıkları çocuk odalarının dekorasyonunda da tercih edebilirsiniz. Kız erkek fark etmeden genç odalarına bile çok hoş bir hava katacaktır. Baykuş yastıkların fiyatları son derece uygun. İlgili mağazalarda bulabilirsiniz. Kocaman gözleri ve minik ağızları ile tasvir edilen baykuş yastıklar hediyelik düşünülebilir. Baykuş yastıkların boy boy modelleri olduğundan küçük olanları çocuklar için aynı zamanda bir oyuncak, bir uyku arkadaşı olabiliyor. Renkli ve şirin görünümü bahçe ve ev dekorasyonlarına hoşluk katıyor. Bu özel dekorasyon ürününü klasik dekorasyonlar dahil hemen her alanda kullanabilirsiniz.

Önceki İçerikAyaklı Ayna
Sonraki İçerikIsıtıcı Modelleri
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.