Bebek Odası Dekorasyonları

0
4307

İşte beklediğiniz an geldi. O muhteşem küçük hanım veya küçük bey hayatınızın tam orta yerinde! Onun için tabi ki en güzeli olmalı her şeyin. Odanın rengi mavi mi olmalı, pembe mi ya da sade mi olmalı, çok mu şık derken yapılan yanlışları göz ardı etmemeli, işte bizden size küçük tüyolar. Anneler ve babalar bu tatlı heyecanı yaşarken bebek odası dekorasyonu için bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli şey bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılarken odanın dekorasyonunu da bir o kadar buna elverişli olması. Önceliğimiz kaliteli ve kullanışlı mobilyalar . Kaliteli mobilya aynı zamanda küçük bebeğiniz için konfor demek.

Bebek Odası Dekorasyonu

Bebek odalarını sadece bebekler için değil anneler için de dekore etmek gerekiyor. Bebek odasında mutlaka anneler için de tekli bir koltuk gibi mobilyalar bulunsun.

Bebek Odası Dekorasyonu

İkiz bebekler için ikiz bebek mobilyalarını bulmanız da tabii ki mümkün. Görüntü olarak çok şık modelleri bulabilirsiniz.

Bebek Odası Dekorasyonu

Bebeğinizin ismi yada baş harfleri yazılı aksesuar ve eşyaları da bebek odasının dekorasyonunda kullanabilirsiniz.

Bebek Odası Dekorasyonu

Bebek odası mobilyalarında mutlaka duvara monte mobilyaları kullanın. Bebeklerin güvenliğini odalarında da sağlamanız gerekiyor.

Bebek Odası Dekorasyonu

Bebek odası dekorasyonunda aksesuar olarak bebeklerinizin eğlenebileceği şık oyuncakları da tercih edebilirsiniz.

Bebek Odası Dekorasyonu

Koyu ahşap beşikler ve bebek yatakları birçok dekorasyon türünde rahatlıkla ve şıklıkla kullanılabilen modellerdir.

Bebek Odası Dekorasyonu

Erkek bebekler için mavi ağırlıklı bir oda istiyorsanız bu tonu kesinlikle duvarlarda ya da mobilyalarda kullanacaksınız diye bir şey yok.

    

Bebek Odası Dekorasyonu

Klasik bir bebek odası istiyorsanız ahşap ve renk olarak tonlarını bebek odasında tercih edebilirsiniz. Bunun dışında zevkinize göre tabloları da kullanabilirsiniz.

Bebek Odası Dekorasyonu

Soft renkler ve krem birbirine ton olarak yakışır. Kız bebekler için pembe yerine bu tonları değerlendirebilirsiniz.

Bebek Odası Dekorasyonu

Kırmızı ile kombinlediğiniz renk de koyu ise mutlaka beyaz ve kremi bebek odasında ağırlıklı olarak kullanın.

Bebek Odası Dekorasyonu

Yukarıdaki tonlarda bir bebek odası istiyorsanız aksesuarlarda renkli olanları tercih etmeniz bebeğin zihinsel gelişimi açısından sağlıklı olacaktır.

Bebek Odası Dekorasyonu

Kırmızı, beyaz, gri ve siyah tonları bir arada kullanıldığında modern bir görüntü oluşur. Bebek odalarında da bir arada kullanabilirsiniz.

Bebek Odası Dekorasyonu

Bebek odasında televizyon, kablolar ve küçük küçük çok fazla aksesuar olmamasına dikkat edin.

Bebek Odası Dekorasyonu

Bebek odasının duvarlarında renkli ve canlı duvar kağıtlarını da tercih edebilirsiniz. Yerlerde halıfleks olması da daha sağlıklı olacaktır.

Bebek Odası Dekorasyonu

Bebek odalarının bebeğin kaliteli uyku uyuması için karanlık olması önemlidir. Ancak doğal ışığı alabilen bir odada kalın perdeleri kullanmanız daha sağlıklı olacaktır.

Önceki İçerikKitaplık Modelleri
Sonraki İçerikDekoratif Sabun Tasarımları
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.