Bebek Odası Dolap Modelleri

0
12965

Bugüne kadar birçok mobilya türünden ve detayından bahsettik. Fakat bugün nedense daha bir önemli konumuz. Bebekler için üretilen her ürün özel olmalıdır belki de bu nedenle heyecanımız. Minik elleri ve bedenleri ile o kadar güzeller ki bebekler için düşünülmüş her ürüne ayrıca bir önem gösterilmesi gerekiyor bizce. Üreticiler de bu detayı göz önünde bulunduruyor ve bebek odaları için düşünülen mobilya ve aksesuarları ayrı bir özenle üretiyorlar. Yeni bebek sahibi olan anne babaların bu tatlı heyecanla bazı önemli noktaları gözden kaçırmaları mümkün elbette. İşte biz bir yerde hem dekorasyon hem de küçük bir katkı olması adına bebek odası için kullanılacak dolaplardan ve modellerinden bahsedeceğiz. Öncelikle bebeğinizin odasına karar verdiyseniz neler gerekli sizlere, neler gerekli değil bunun analizini yaparak başlayın. Sonrasında çok fazla ürün ve mobilya tercih etmeden gerekli mobilyaya karar verin. Bebek odası için iki veya üç kapılı dolaplar üretilmektedir.

 

    

 

Dört kapılı bir dolap çok büyük olacağından gereksiz olacaktır. Şayet üç kapılı bir dolap ise tercihiniz, ek olarak komodin almayın. Çok mobilya bebeğin odasını daha boğucu bir hale getirir ki buna hiç gerek yoktur. Son derece ferah bir ortam hazırlamaya çalışmalısınız. Bebek dolabı iç detayı önemli. Üç kapılı modellerde içinde çekmece bulunan modeller var. Bu çekmece ve raf uyumu annelerin işini kolaylaştıracaktır. İstedikleri her şeyi bir arada bulundurabilirler. Bebek için düşünülen oda büyük ise iki kapılı bir dolap ve tekli bir yüksek komodin düşünülebilir. Takım olarak sunulan bu mobilyaları yatak, dolap ve komodin olarak almanız mümkün. Bebek odası için üretilen mobilyaların özellikle boyasında koku yapmayan ürünlerin tercih edildiğini daha önce bir yazımızda belirtmiştik. Fakat okumayanlar için bir kez daha buradan hatırlatmış olalım. Bebek odası için dolap modelleri ile ilgili hazırladığımız görsellere bakarak fikir sahibi olabilirsiniz. Resimlerde de göreceğiniz gibi dolap renkleri daha çok beyaz ve kırık beyaz ağırlıklı. Üzerinde stıcker kullanılan ve daha şirin modeller de var.

 

Önceki İçerikBebek Yatağı
Sonraki İçerikAplik Modelleri
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.