Berghoff

0
4381

Kalite deyince akla ilk gelen markalardan biri olan Berghoff ve ürünlerinden bahsedeceğiz. Berghoff son derece modern ve kullanışlı mutfak gereçleri üreten bir firma. Modelleri biraz sıra dışı olan markanın fiyatları ise çok ucuz sayılmaz. Ürünleri seramik kaplama olan Berghoff ayrıca dünyada ilk seramik kaplamanın uygulayıcılarında biri. İlk üretimlerini Belçika’da yapan firma şimdilerde birçok ülkede birçok şubesi ile ürünlerini tüketiciye ulaştırıyor. Mutfak gereçleri seramik kaplı olan firma kaliteye önem verdiği kadar modellerini de ayrıca önemsiyor. Seramik kaplama nedir diyenler için kısa bir özet geçelim. Seramik kaplama alüminyum döküm üzerine yapılan kaplamaya deniyor. Bu sistemin faydası ise şu şekilde işimize yarıyor. Seramik kaplama olan üründe alüminyumun yüksek iletkenliği sayesinde ısı ürünün her tarafına eşit miktarda dağılıyor ve iyi bir pişirme süresi oluşuyor.

 

 

    

Bu özelliği sayesinde daha hızlı pişirme gerçekleşiyor. Ayrıca ferno seramik kaplama zehirli bir madde içermediğinden son derece sağlıklı ve çevre dostu bir ürün. Seramik kaplamalı ürünler bu kulvarda üretilen ve yüksek kalite adı altında dünyadaki üç üründen biri olma özelliğini de taşıyor. Bu özellikler Berghoff ürünlerinin daha çok tercih edilmesini de sağlıyor aynı zamanda.Seramik kaplama ürünlerin tabanında çelik bir plaka bulunuyor. Bu plaka ürünün indüksiyon ocaklara uyumlu olmasını sağlıyor. Bu kadar teknik bilginin yeterli olduğunu düşünerek geliyoruz Berghoff’un o güzel mutfak gereçlerine. Tencere  takımları, çatal bıçak setleri, tavalar, saklama kapları ve daha bir çok ürün olmak üzere envayi çeşit ürün bulabiliyorsunuz. Yüksek kaliteli bu ürünler ömürlük denebilecek kadar iyi. Sahip olduğu özelliklerinin yanı sıra çok şık modelleri de var. Özellikle tencere modelleri çok farklı tasarımlar içeriyor. Ülkemizde birçok şubesi olan Berghoff ürünlerini rahatlıkla bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Berghoff ‘un ürünleri ile ilgili verdiğimiz görseller de size yardımcı olacaktır. Mutfağında kaliteli ürünleri sevenlerin tercihi olan bu modern ve sağlıklı mutfak gereçlerini mutlaka yerinde görün. Günlük kullanım için olan ürünleri ve çeyizlik setleri ile dikkat çeken markanın çay demlikleri de çok şık.

 

Önceki İçerikŞarjlı Süpürge
Sonraki İçerikAyaklı Ayna
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.