Berjer Modelleri

0
6325

Yeniden bir kez daha berjerler salonlarımızdaki yerini aldı.Oysa geçmişte berjeri olmayan bir salon düşünülemezdi bile.En koyu sohbetler bu koltuklarda yapılır en güzel kahveler bu koltuklarda içilirdi.Bir yaşam tarzıydı berjerler. Eski İstanbul hanımları beyleri derler ya işte o kültür.Berjerler o günlerden bu günlere popülerliğinden asaletinden bir şey kaybetmeden eski ihtişamına geri döndü.Hem de daha yeni ve güçlü  modelleriyle.Son zamanlar da sizlerinde dikkatini çekmiştir. Salon takımların da ve oturma gruplarında koltuk devri yerini berjerlere bıraktı sanki.Birbirinden güzel yeni üretim berjerler de pek memnun olacak ki bu durumdan çoktan yerini aldı bile.Çok şık modeller üretiliyor gerçekten. Berjerleri iki şekilde bulabilirsiniz.Birincisi bir takım içinde diğer ise tek ürünler.Takım halinde olanlar ya oturma grubudur yada  salon takımıdır.Dolayısıyla diğer ürünler ile yani kanepeler ile takımdır.

 

 

 

 

    

Bu nedenle farklı renk ve tasarım birşey alamazsınız çünkü takımlar bozulmaz.Bu kötü birşey mi kimine göre evet.Tüm mobilyasının aynı renk de dekore etmek istemeyenler olabilir iş te bu bir sıkıntıdır.Fakat tek satılan ürünler bu sıkıntıyı ortadan kaldırıyor. berjerlerin büyük ,küçük,renkli,sade,klasik,spor daha bir çok zevke hitap edecek modelleri var.İstediğiniz ürünü bulmanız hiç zor değil. Bunca zaman berjerler hep klasik ve ağır mobilyaları çağrıştırmış ve öyle de olmuştur.Fakat son yıllardaki üretim ve tasarımlar bu düşüncenin aksi olacağını da göstermektedir. Çok modern ve özenle döşediğiniz eve çok şık ve çok farklı bir hava katabilirsiniz küçük bir berjer ile.Üstelik sadece salonlarda değil yeni modellerini rahatlıkla her yaşam alanı için tercih edebilirsiniz.Örneğin yatak odaları için çok güzel ürünler var.Yada bir ofis dekorasyonu için,bir kış bahçesi için ne kadar da hoş olur.Bu sene özellikle mor ve turkuaz berjerler tercih ediliyor.İki farklı renk kombinasyonu ise son derece hoş.Koyu renk yada açık renk tercih edenler için çiçekli berjerler,deri kaplama berjerler,modern kumaşlar la kaplama ve baskılı berjerler bulabilirsiniz.baskılı berjerlerin sadece ön yüze değil berjerin sırt kısmına yapılması da ayrıca bir detay olarak karşımıza geliyor.Biz en beğendiklerimizin sizin için hazırladık .Yukarıdaki görsellere bakabilir berjerler ve modelleri konusun da fikir sahibi olabilirsiniz.

Önceki İçerikSarev
Sonraki İçerikPike Modelleri
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.