Bernardo

0
7514

Yemek takımları ile ilgili araştırmalarımız devam ediyor.En güzel markaları ve modelleri sizinle paylaşmak için çalışıyoruz.Bugün sizlere Bernardo ve ürünlerinden bahsedeceğiz.Porselen ürünler üreten Bernardo yeni yıl serilerini görücüye çıkardı. Yemek takımlarında çiçek desenlerini çok iyi kullanabilen ender firmalardan biri Bernardo. Klasik yemek takımlarında desen yaratmak biraz risklidir.Özel bir tasarım ve emek gerektirir. Uygun bir desen yanlış renk seçimi ile çok kötü sonuçlar çıkarabilir.Fakat Bernardo yemek takımları bu iki seçeneği doğru kullanan ender firmalardan biri.Bir çok şubesinde bir birin den güzel serilerini görebilirsiniz.Yemek takımlarına modern çizgiler çok yakışıyor. Bu çizgilerin veya desenlerin bir anlam içermesi gerekmiyor. Göze hoş gelmesi yeterli.Fakat bir de anlam içeren desenler var.Bu desenler ya bir resim yada bir objenin figürü olabiliyor.

 

 

    

Örneğin bir gül resmi yada hoş bir manzara. İşte bu anlamlı desenlerin kullanıldığı yemek takımları,çay setleri,servis setleri daha bir farklı daha bir anlamlı oluyor. Bernardo bu anlamı porselene taşıyan ve hayat veren tasarımcılardan. Bernardo yemek takımlarını incelemeniz ve diğer ürünleri ile ilgili fikir sahibi olabilmeniz için yukarıda sizler için hazırladığımız görsellere bakabilirsiniz.Bu inceleme sonunda Bernardo’nun yemek takımlarına şöyle bir baktığınızda bile üzerindeki çizgilerin ,desenlerin birlikte yarattığı mucizevi uyum eminiz dikkatinizden kaçmayacak. Tasarımda bu kadar yetenekli olan bir firma tabiki kaliteyi de unutmamış. Son derece kaliteli ürünler üreten Bernardo sadece yemek takımı değil porselen çay setleri,kahvaltı takımları ,servis setleri,çeyizlik ürünler,farklı kupa modelleri ile mutfaklarınızı güzelleştiriyor. Yeni sezon serileri ile bizleri büyülemeye devam eden Bernardo porselen kalitesindeki ışıltıyı ve zerafeti sofralara taşıyor. Desenlerinde ki parlak ve canlı renkler gerçek renklerden ayırt edilmiyor. Serilerinde özellikle çiçek desenlerini tercih ediyor ve bunu çok iyi mutfak ürünlerine tasvir ediyor. Yer yer bu çiçek desenlerini çok küçük ve minik kullanırken bazen de çok büyük desenler halinde kullanıyor. Bu güzel çiçeklerin porselen ürünlere ,yemek takımlarına, çay setlerine ne kadar yakıştığını ve yakıştırıldığını anlatamam. Bernardo’nun liste fiyatları ise çok yüksel değil. Firma dönem dönem sezon ürünlerin de indirimler de uygulamaktadır.

Önceki İçerikVileda Virobi
Sonraki İçerikBez Dolap
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.