Bez Dolap

0
10822

Pratik ev gereçleri arasında yer alan bez dolaplardan bahsedeceğiz. Daha çok dekorasyon ve görsellik üzerine düşünülüyor olsa da aslında doğru ev gerecinin kullanılıyor olması da çok önemlidir dekorasyon da . Özellikle pratik ürünlerin tercihi şimdiler de özellik le metropol  şehirler de oldukça yaygın. Bez dolaplar son derece pratik ürünler arasında . Kimileri öğrenci dolabı ya da bekar dolabı olarak ta adlandırmakta bez dolapları. Bez dolapların teknik özelliklerine geçecek olursak gayet pratik bir ev gerecidir. Oldukça hafif olan bez dolapların montajı da bir hayli kolaydır. Kendiniz rahatlıkla kurabilirsiniz. Özellikle bir servis çağırmanız gerekmiyor. Çeşitli renk ve modellerde üretilen bez dolapların fiyatları da oldukça uygun. Bez dolaplar daha öncede söylediğimiz gibi daha çok öğrenci evlerinde , yurtlarda , bekar evlerinde yada kalabalık ailelerin de  yer olarak ta tasarruf açısından tercih ettiklerini söyleyebiliriz. Bez dolap modelleri raflı ve fermuarlı hatta ve hatta çekmeceli bile üretilmekte. Aslında şöyle bir düşünüldüğünde ağır mobilya sevmeyenler için de oldukça uygun bir seçenek bizce .

    

 

 

Neden olmasın değil mi ? Herkesin odasında ağır bir yatak odası takımı olması şart değil nihayetin de . Ferah mekanları sevenler içinde ayrıca bir alternatif arz ediyor bez dolaplar. Bez dolapların fiyatlarının uygun olduğunu söylemiştik liste fiyatları ise 60-100 lira arasında değişiyor. Gördüğünüz gibi bir dolap için oldukça uygun bir fiyat. İlgili mazağalar da rahatlıkla bulabilirsiniz. Uygun ve taksitli ödeme seçenekleri de bulunan bez dolapların son derece güzel muadilleri de var. Sadece yetişkinler için değil çocuk odaları, yazlık evler için de vazgeçilmez bir ürün. Yukarı da sizler için hazırladığımız görseler bir göz atabilirsiniz. Bez dolapların ne kadar modern  seçeneklere sahip olduğunu görebilirsiniz. Çift kişilik ebatları bulunan bez dolapların içinde yer verilen aksesuarlar da oldukça kullanışlı. Raflar, çekmeceler, askılar ve hatta içinde yer verilen cepler çok kullanışlı. Bu kadar büyük modellere ihtiyacı olmayanlar için de seçenekler düşünülmüş. Bu modellerden biri son derece az yer kaplayan sadece raftan oluşan ince ve uzun raflı bez dolaplar. Bu dolaplarda askı yeri yok ama raf sayısı fazla olduğundan çok kullanışlı. Bu küçük modelleri özellikle banyolar için tercih edebilirsiniz.

Önceki İçerikBernardo
Sonraki İçerikMasa Lambası
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.