Çalışma Masaları

0
8345

O bilindik sıkıcı ofis havasından kaçmaya başladı insanlar. Daha modern çalışma alanları ile daha fazla verim daha kaliteli iş diyen işveren çalışanlarını rahat ettirebilmek için yaratıcılıkta da sınır tanımıyor. Yoğun iş temposu gün içinde stresinde verdiği etki ile performans sıkıntısı yaratmaya başladı. Buna karşın çalışanlar için ev rahatlığını aratmayan ofis dekorasyonları oluşturulmaya başlandı. tercihen bu fikri benimsemeyenler de olmakla birlikte bir çok işveren bu yeni trende olumlu bakıyor. Ofis atmosferini değiştirmek için daha modern ve şık çalışma masaları tercih ediliyor. Çalışma masalarının çok ilginç modellerini bulmak mümkün. Sadece metal yada ahşap tasarımlar değil çok sıra dışı ürünlerde bulmak mümkün. Tabi sıkıcı ofis atmosferini yenmek sadece çalışma masalarıyla olmuyor seçeceğiniz çalışma masasını çok hoş renk ve aksesuarlarla tamamlamakta gerekiyor.

    

Çalışma masalarında son trend farklı renkler ve klasik çizginin dışında simetrik çalışmalar dikkat çekiyor. Çalışma masaları kullanılacağı yere göre farklılık gösteriyor. Çocuklar için tasarlanan ürünler daha farklı bir maddeden üretilirken daha cıvıl cıvıl renkli ürünler dikkat çekiyor. Özellikle yatak odası ile bir bütünlük oluşturan modeller ebeveynlerin tercihi. Eğlenceli olması da çocukların daha keyifli çalışmalarına yardımcı oluyor. Sandalyesi ile bir bütün olarak üretilen çocuk çalışma masaları da ayrıca tercihler arasında. Gençler için tasarlanan çalışma masaları ise daha çok öğrenci  masası şeklinde üretiliyor. Üst kısımda bol raflardan ve aşağı da bir iki çekmeceden oluşan bu öğrenci masalarının fiyatları da son derece uygun. Klasik bir tasarım haline gelen bu modeller renkleri farklı olsa da tasarımları benzerlik gösteriyor.Yazımızın başında sıradışıdı ofislerden ve değişimlerinden bahsetmiştik. İşte bu değişimi tamamlayan ofisler için tasarlanan çalışma masaları ise son derece şık ve değişik modeller içeriyor. Çalışanın rahatlığının yanı sıra dekoratif açıdan da son derece şık olan bu ürünlerin liste fiyatları ise biraz farklı. Modernize edilmiş bu modeller için bir miktar parayı da gözden çıkarmak gerekiyor. karışık olarak hazırladığımız görseller yeni ve modern çalışma masaları sizlere farklı alternatifler sunuyor.

Önceki İçerikHasır Sepetler
Sonraki İçerikOyuncak Sepeti
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.