Cam Aksesuarlar

0
6390

İyi bir dekorasyon için mobilya öncelikli olmak üzere bir çok tamamlayıcı unsurun da bulunması gereklidir. Kaliteli bir ürün, iyi bir renk seçimi ve iyi bir aksesuar seçimi elbette. Aksesuar aslında dekorasyonun son dokunuşlarıdır. Zaten oluşmuş bir olgunun güzelleştirilmesi için bir işlem olarak da algılanabilir. Dekorasyon önerilerimiz arasında aksesuarları ve neden kullanılmaları gerektiğini bir çok kez dile getirdik. Bu gün ise aksesuarların nelerden yapıldığının da önemini anlatacağız sizlere. İyi bir aksesuar için bir çok malzemeden yapılmış modeller ve ürünler bulabilirsiniz. Aksesuar model yelpazesi çok geniş bir üründür. Bu nedenle belli başlıklarda toplanabilen aksesuarlardan cam aksesuarları ele alacağız. Cam aksesuarlar malzemesinden de anlaşıldığı üzere kullanımında biraz özen gerektiren ürünlerdir. Cam çabuk kırılabilen bir maddedir. Fakat böyle dediğimize de bakmayın, son yılarda daha uzun ömürlü olabilmesi açısından bir çok teknik içerik de uygulanmaktadır cam aksesuarlara.

 

    

 

Cam aksesuarların renk ve model olarak dekorasyonda önemi olan bir ürün olduğunun altını çizelim öncelikle. Cam aksesuarlar kimi zaman bir vazo , kimi zaman bir biblo olarak karşımıza çıkmaktadır. Öncesinde renk sıkıntısı olan cam aksesuarların zaman içindeki değişimi ile hem renk hem de model seçeneği oldukça artmıştır. Turkuaz cam aksesuar takımları son yıllarda en fazla tercih edilen cam ürünler arasında yerini alırken şeffaf vazoların kullanımı ise değişmeyen etkileri arasındadır. Cam aksesuarların meyve figürleri ışıl ışıl renkleri ile parıldarken salonlar için üretilen parça camlar ile birleştirilen vazolar, tabaklar göz dolduruyor. Cam aksesuarların mat renkleri ile bir çok farklı figür ve şekilde üretilen vazo veya sıra dışı tasarımların dikkat çektiği aksesuarlar ise yine en çok beğenilenler arasında. Cam ürünlerin sadece fabrikasyon değil aynı zamanda el işçiliği ile yapılan çok özel ürünleri de bulunuyor. Aksesuar seçimi için sizlere hazırladığımız görsellerden de yararlanarak fikir sahibi olabilirsiniz. Cam aksesuarların liste fiyatlarına bakıldığında ebat ve modellerine göre değiştiğini görüyoruz.

 

Önceki İçerikBeşik Modelleri
Sonraki İçerikHamak Modelleri
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.