Cam Masa

0
5854

Her zaman popüler olan bir ürün cam masalar. Yıllara meydan okuyan tavrı ile daima genç ve modern. Salonlarda yemek masası, mutfaklarda köşe takım ve balkonlardaki küçük şirin modelleri ile her zaman her yaşam alanına uygun oluyor cam masa modelleri. Geçmişteki modellere göre her yıl bir adım daha ileriye giden cam ürünler arasında yer alan cam masalar renkli seçenekleri ile tercih sebebi. Cam her ürün ve aksesuar da sağlık getiriyor. Cam sürahiler, bardaklar, bor camlar derken masalarda epey kullanılıyor. Cam ürünleri istenilen formata sokmak ise epey bir özveri ve beceri istiyor. Cam ustalarından bilindiği üzere yıllarca emek veriliyor bu muhteşem maddeyi yönetmek için. Cam masalar da bunlardan nasibini alıyor elbette. Bu yılın yeni cam masa modellerini şöyle bir hatırlayalım. Daha önce görmemiş olanlar için ise aşağıdaki görseller bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Birbirinden güzel modelleri hemen fark edeceksiniz .

 

    

 

Uzun dikdörtgen masalara yeni bir özellik eklenmiş. Artık bir ahşap ürün edasında açılabilen bu yeni ürünler çok şık olmuş. Bu tarz cam masaların açılabilmesi için kullanılan aksesuarın kalitesi ve görüntüsü de ayrı bir hava katmış modele. Takım halinde sunulan bu yemek masaları ayaklarında ve sandalyelerinde kullanılan metal ile de büyük bir uyum içerisinde. Yeşil, siyah, şeffaf ve desenli olmak üzere birçok renk alternatifiniz var cam masalarda. Siyahın asil duruşu yeni tasarımlara ayrı bir hava katmış. Koyu renk severlerin tercih edebileceği ender ürünlerden biri siyah cam masalar. Ayaklarında kullanılan farklı tasarımların ise kullanılan cam kadar ön plana çıktığını da belirtelim. Yuvarlak, kare olmak üzere farklı ebatları ve şekilleri olduğunu da söylemiştik cam masaların. İşte bu noktada üreticiler sınır tanımayarak ayakları da cam motiflerden oluşan tasarımlar üretmişler. Bu özel tasarımların kullanım alanları da biraz farklı oluyor tabi. Otellerde  sıkça görebileceğiniz bu modeller görsel olarak muhteşem duruşu ile hemen dikkat çekiyor.

Önceki İçerikEglo
Sonraki İçerikPadişah Halı
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.