Ana Sayfa Banyo Çamaşır Sepetleri

Çamaşır Sepetleri

0
Çamaşır Sepetleri

Banyolarda en çok kullanılan hatta olmazsa olmaz gereç ve aksesuarlardan biri çamaşır yani kirli sepetleridir. Evlerde banyolar için ayrılan alan ne kadar kısıtlı ve dar olsa da o minik banyoya hem çamaşır makinası hem kirli sepeti hatta bir duşakabin, bir klozet son olarak bir lavabo sığdırmayı başarıyoruz. Eee biz kadınlar için imkansız diye bir şey yoktur. İşte o minik banyolar için birkaç önerimiz olacak. Dekoratif çamaşır sepeti deyince bir çoğumuzun aklına koca koca hasır sepetler gelir ki evet güzeldir fakat banyoya sığdırmak biraz zordur. Nihayetinde herkes köşkte ya da villada yaşamıyor hani. İşte biz bu noktada hem dekoratif hem de kullanım açısından kolaylık sağlayabilecek birkaç küçük öneri sunacağız. Kirli sepetlerini seçerken içi bez olanları tercih edebilirsiniz böylece sepeti temizlemek de kolaylaşacaktır. Ebat olarak çok büyük sepetleri tercih etmeyin orta büyüklükte bir sepet işinizi görecektir. Artık çamaşır makinaları var. Eskiden kocaman bir dağ olurdu kirli çamaşırlar, şimdilerde ise herkes bugün giydiğini sepete atıyor, öyle olması en sağlıklısı.

    

Temizlik önemli ayrıntılardan, bunun için kullanacağımız tüm malzemelere aynı önemi vererek seçim yapmalıyız. Çamaşır sepetlerinde tavsiye edebileceğimiz çok büyük hasır sepetlerden ziyade daha zarif şık gözükebilecek dekoratif çamaşır sepetleri…Çok büyük çamaşır sepetleri görsel açıdan hoş olmadığı gibi kullanım bakımından da dezavantaja sahiptir.Hem banyolarınızda çok fazla yer işgal edecek hem de bu kadar büyük bir çamaşır sepetinin dolumu çamaşır yıkama faslını daha da güçlendirecektir.

Diğer ayrıntılara geçecek olursak; çamaşır sepetimiz banyomuzda kullanılan renk ve modellere uygun olarak seçilmelidir; bu şekilde banyo dekorasyonunun bütünlüğü de sağlanacaktır. Farklı renkler kullanmak isterseniz banyonuzda kullandığınız tonların en koyu ya da en açık olanlarını tercih edebilirsiniz. Bunun dışında zıt renkler kullanarak da banyonuzda farklı bir hava yaratabilirsiniz. Ebatlarını seçerken ise banyonuzun genişliğini göz önünde bulundurabilir ya da çamaşır sepetini konumlandıracağınız alanın boyutlarını baz alabilirsiniz. Şimdi banyomuzdaki dekorasyonla bütünleşebilecek sevimli, güzel, kullanışlı çamaşır sepetlerine bir göz atalım..

Önceki İçerik Dekoratif Raflar
Sonraki İçerik 2014 Yaz – Perde Modelleri
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.