Çatal Bıçak Takımı

0
7733

Güzel yemek sofralarının ince detaylarından biridir çatal bıçak takımları. Işıl ışıl renkleri ve modelleri ile sanat eserleri gibi dururlar masalarda. Çelik ve gümüş olmak üzere çeşitleri vardır çatal bıçak takımlarının. Mutfakların ve sofraların vazgeçilmezi olan çatal bıçak takımları sadece görsel bir zenginlik değil aynı zamanda bir ihtiyaçtır. Gümüş çatal bıçak takımları çok özel ürünlerdir ve günlük kullanımdan çok misafir ağırlamak ve özel günler için kullanılmaktadır. Bir nevi misafir takımı da denebilir. Gümüş çatal bıçak takımları için fiyat aralığı ise pek ucuz sayılmaz, nihayetinde gümüş değerli bir üründür. Günlük sofralarımızda daha çok çelikten üretilen çatal bıçak takımları kullanılıyor. Geniş bir takım olarak da sunuluyor veya küçük altılı setler halinde de alabiliyorsunuz. Aşağıda çatal bıçak takımlarına ilişkin görseller verdik . Sizlere modeller hakkında fikir verecektir.

 

 

    

Çelik çatal bıçak takımları altılı setler halinde sunuluyor demiştik. Bu setler içinde altı adet yemek kaşığı, altı adet yemek çatalı ve altı adet yemek bıçağı bulunmaktadır. Bu set en minimize edilmiş halidir. Çeyizlik bir çatal bıçak setin detayı daha fazladır. Kepçesi, kevgiri, kahvaltı çatalı, bıçağı, çay kaşığı ve daha bir çok parçası bulunmaktadır. Pırıl pırıl görüntüsü ile gümüş takımları aratmıyor çelik takımlar da . Çantalı veya sandıklı olarak sunulan çatal bıçak takımlarını bu şekilde set olarak da muhafaza edebiliyorsunuz. Çatal bıçak modellerinde daha çok kahvaltı için kullanılan setlerin çiçekli ve desenli modelleri ise çok şık. İstediğiniz renk ve desende bulmak hiç de zor değil. Bu saplı takımların rahat kullanımı için ise ayrıca saplı bir çantası veya kutucuğu da oluyor. Bu kutucukları seramik ise mutfak tezgahı üzerinde, kumaş ise asarak kullanabiliyorsunuz. Elde ve makinede temizliği kolayca yapılabilen çatal bıçak takımlarını ilgili satış noktalarında bulabilirsiniz. Ödeme kolaylığı da sunan mağazalar model  ve çeşit konusunda da sınırsız seçenek sunuyor. Klasik çatal bıçak modellerinde kullanılan farklı şekil ve desenler ayrı bir hava yaratıyor takımlar üzerinde.

 

Önceki İçerikMutfak Tezgahları
Sonraki İçerikKağıt Bardak Modelleri
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.