Çelik Kapı Modelleri ve Fiyatları

Evlerimizde dış kapının sağlamlığı, dayanıklı oluşu, kilit sistemi hayati önem taşımaktadır. Dış kapı ne kadar sağlam olursa evin güvenliği o kadar iyi demektir. Çünkü hırsızlıkları genel olarak ele aldığımızda, dış kapılar tahrip edilerek, kilit kırılmak suretiyle bu eylemi gerçekleştirirler. Zemin katta veya tırmanmaya müsait olan evlerde pencereden girerek de hırsızlık yapabilmektedirler. Fakat genel konuşacak olursak, dış kapı bir evde adeta kale görevi görmelidir. Yani zorla girmek, tahrip etmek, kırmak çok zor olmalıdır. Bu sebeple son teknoloji ile üretilen çelik kapı modellerinden birini seçmekte büyük fayda vardır.

Yıllar önce, çelik kapı teknolojisi yokken dış kapıların neredeyse tamamı tahta malzemeden üretilmekteydi. Dolayısı ile hiç çaba harcamadan, bir tekme darbesiyle,  ya da basit aletlerle açılabilen bu kapılar, ev sahiplerini büyük sıkıntıya sokmaktaydı. Özellikle güvenlik hizmeti olmayan apartmanlar büyük tehtit altındaydı. Meydana gelen hırsızlıklar çok basit işlemler sonucu gerçekleşmekte ve ev sahipleri önemli zararlara uğratılmaktaydı. Günümüzde halen tahta malzemeden üretilen dış kapıların sayısı oldukça fazladır. fakat bu konuda bilinçlenen ev sahipleri, mutlaka çelik kapı modellerinden birini seçerek evlerinin güvenliğini sağlamaktadırlar.

    

çelik kapı modelleri  çelik kapı modelleri 2

Yukarıda görülen kapı modelleri koyu renkle üretilmiş estetik tasarım örnekleridir. Estetik oluşlarının yanı sıra son teknoloji kilit sistemlerine ve kasalara sahiptirler. Darbe, zorlama yoluyla açılmaları çok zordur. Dolayısı ile seçimlerimizi yaparken çelik kapı modellerini bu özelliklere sahip olanlar arasından seçmekte fayda vardır. Çelik kapı fiyatları üretilen ürünün özelliklerine göre farklılık göstermektedir. En doğru bilgi şehrinizde bulunan satış noktalarından edinilebilir. Fakat ortalama bir bilgi vermek gerekirse, iyi özelliklere sahip  bir çelik kapı 400 TL gibi bir rakama satın alınabilmektedir.

 

Bu yazı Yapı kategorisine Emrah Sarıdaş tarafından yazılmıştır. yer imlerinize ekleyin.

Emrah Sarıdaş hakkında

Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.