Chiccy Deco Life

0
7058

İsmi yabancı olsa da bizden biri olan Chiccy Deco Life ürünlerini anlatmak istiyoruz sizlere. Dekorasyonda ağır mobilyalardan sonra gelen ve evleri ofisleri şenlendiren keyifli aksesuarlar vardır hani; işte Chiccy Deco Life tam da bu ürünleri bulabileceğiniz bir yer. Keyifli ferforje ürünleri ve dekoratif saatleri görülmeye değer. Sıkıcı ortamları yumuşatan bu güzel aksesuarlarda yok yok diyebiliriz. Ferforje modellerinden bahsetmek istiyoruz sizlere. Masa üstü için minik ferforje biblolar çok şirin. Bu aksesuarlarda bisiklet ağırlıkta kullanılmış. Bisikletler kimi zaman bir çiçek saksısı olmuş kimi zaman tasarım bir oyuncak. Ferforje aşk bebekleri de çok şirin. Şaşkın bakışlı veya gülen yüzleriyle iş ortamları için de çok uygun olan bu neşeli ferforje bebekler günün stresini alıp götürüyor. Salonlarınızda tercih edebileceğiniz aksesuarlar arasında modellerde bulabilir, yeni aksesuar modellerinden faydalanabilirsiniz.

 

 

    

Kış bahçelerine uygun aksesuar tavsiyemiz ise ferforje kafeslerin kullanıldığı kafesli kuş modelleri. Beyaz renkleri ile yazı anımsatan bu güzel kafeslerde model alternatifiniz çok fazla. Özellikle oval tasarımlar enfes. Ferforje ürünlerin kafes modellerinde dikkat çeken en belirgin özellikleri arasında kullanılan desen ve motifler. O kadar şık duruyor ki özenle yapıldığı ve el işçiliği bariz, belli oluyor. Chiccy Deco Life dekorasyon ürünlerinde hem estetik görünüşü hem de eğlenceyi yakalamayı başarmış. Ev dekorasyonu için gerekli tüm aksesuarı  Chiccy Deco Life’ de bulabilirsiniz. Nazar boncukları ile süslenmiş ferforje duvar askılıkları, kapı süsleri, gazetelikler, duvar saatleri biblo, notluk modelleri, porselen biblolar ve daha birçok çeşit bulunan Chiccy Deco Life’yi mutlaka ziyaret etmelisiniz. İlgili şubelerinden veya internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Salonlarda klasik mobilyalar için kullanımı uygun olan bu şirin aksesuar modelleri mutfak için de çok uygun. Yukarıdan sarkıtmalı saksı modelleri, minik ferforje bebeklerin süslediği saksılar ile mutfaklarınız daha şık daha modern. Mutfak masaları ve cam önü için de uygun olan bu saksılarda beyaz daha bir güzel çiçekler daha bir hoş sanki. Biz Chiccy Deco Life ürünlerini çok beğendik, eminiz siz de çok beğeneceksiniz bu şirin aksesuarları.

Önceki İçerikAlpino Tv Ünitesi
Sonraki İçerikBulaşıklık
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.