Ana Sayfa Dekorasyon Çiçekli Duvar Kağıtları

Çiçekli Duvar Kağıtları

0
Çiçekli Duvar Kağıtları

Yapı ve dekorasyonda gün geçmiyor ki yeni bir ürün ve model öne çıkmasın. Dekorasyon çok farklı yaşam alanları yaratmaya devam ediyor. Geçmişte çok fazla kullanılan duvar kağıtları bu sene de çok popüler olacağa benziyor. Boya tercih etmeyenler için çok uygun olan duvar kağıtlarında son zamanlarda üretilen modeller çok şık. İşte bu desenlerden biri olan çiçekli duvar kağıtlarından bahsedeceğiz bugün. Evinizde bir çiçek bahçesi yaratmanız çok kolay. Duvar kağıtlarındaki desenler bahardan bir hediye gibi evinizin içine rahatça uyum sağlıyor. Doğa ile iç içe olmanın kısa yollarından biri çiçekli duvar kağıtları. Büyük çiçek desenleri, minik yapraklı desenler veya renksiz siyah beyaz modelleri ile duvar kağıtlarının çiçek desenlerinde alternatifi oldukça fazla. Evinizin tümünde rahatça kullanabilirsiniz. Özellikle salonlarda ve yatak odalarında tercih edilen tasarım çiçek desenleri de var. Küçük desenli açık renkteki kombinasyonlar salonlarda daha çok tercih ediliyor. Tüm salonu kaplamak yerine sadece bir duvarda yapacağınız bir farklılık farklı bir atmosfer yakalamanız için yeterli.

    

 

 

Yukarıda çiçek desenleri ile ilgili birkaç görsel hazırladık. Çiçekli duvar kağıtları nasıl nerede kullanılabilir hakkında sizlere fikir verecektir. İncelemenizi tavsiye ediyoruz. Çiçek desenlerinde dikkat çeken bazı belirgin özellikler var. Örneğin kiminde fotoğraf edasında çiçek motifleri kullanılmış. Bu tarz motifleri salon duvarlarında tek duvar kaplaması için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bu desenler çok büyük ve tek olur genelde. Kocaman çiçekler ile tüm duvarları kaplamak çok hoş olmaz. Fakat bir de minik çiçek desenli duvar kağıtları vardır. İşte bu motifler tüm duvarı kaplamak için uygun bir duvar kağıdıdır. Özellikle soft renklerde üretilen çiçek desenli duvar kağıtları bulunduğunuz yaşam alanına bir canlılık getirir. Yatak odalarında beyaz mobilyalar ile enfes duruyor, bu detayı da ayrıca belirtmiş olalım. Çiçek desenli duvar kağıtlarının fiyatları ithal ve yerli olmak üzere farklılık gösteriyor. İthal olanlar 50 liralardan başlarken yerli duvar kağıtlarının fiyatları ise 20 -25 liralardan başlıyor.

Önceki İçerik Sukkulent Bitkiler
Sonraki İçerik Şarjlı Süpürge
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.