Çocuk Kitaplığı

0
19782

Kitap okuma alışkanlığının ne kadar önemli olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Özellikle gelişim çağında olan çocukların bu konuda daha verimli olabilmeleri için yaratılan alanların daha keyifli hale getirilmesinden yanayız. Birbirinden güzel çocuk odaları için doğru mobilya seçimlerinde sizlere yardımcı olmaya devem ediyoruz. Çocuk odalarında yer vereceğiniz mobilyalardan biri olan çocuk kitaplıkları birçok farklı modellerde üretiliyor. Tam bir mobilya olan bu şirin kitaplıklar görünüşleri ve renkleri ile de çocukların yaşlarına hitap ediyor. Beyaz üretilen bu mobilyalar çocuklar için uygun boyalar kullanılarak yapılıyor. Bu tarz boyaların kokusuz olduğunu da hatırlatmış olalım. Ev şeklinde üretilen birkaç model var kitaplıklar arasında. Renkli çatısı ve rafları ile tam da çocuklara uygun. Çocuk odasının diğer mobilyaları ile de tam bir uyum içerisinde.

 

 

    

Çocuk kitaplıkları yetişkinler için yapılan modellerden elbette farklı üretiliyor. Farklı motiflerin de kullanıldığı bu şirin kitaplıklar aynı zamanda raflı olduklarından çocukların oyuncakları veya diğer kırtasiye ürünleri için de ideal bir raf oluyor.Bir çok işlev için rahatlıkla kullanılan bu hoş kitaplıkları çocukların kitap okuma alışkanlığına da katkıda bulunuyor. Okuyan bir neslin yetişme bilinçli ve eğitimli bir toplum için de ilk adımları oluşturuyor. Çocuk kitaplıklarında ahşap ve büyük kitaplıklar için yeri bulunmayanlar için alternatif ürünler de var. Duvara monte edilen raf şeklindeki küçük kitaplıklar bunlardan biri. İstediğiniz her yere monte edebileceğiniz bu hoş duvar üniteleri çocukların yetişebileceği mesafe ile duvara monte edilebiliyor. Kendi kitaplığına ulaşan çocukların sorumluluk duygusu da bir artı daha alıyor.

Bez kitaplık modelleri de aynı duvara monte raflara benziyor. Tek farkı bez ceplerden oluşması. Rahatça çıkarılabilen bu modeller baza ve yatak kenarlarına asılarak da kullanılabiliyor. Yıkanabilir özelliği de temizlik açısından kolay oluyor. Kitaplık alırken model olarak seçim hakkını da yine çocuğunuza bırakmanız gelişimi açısından önemli bir rol oynamaktadır. Çocuk kitaplıklarını ilgili satış noktalarında bulabilirsiniz. Fakat biz yine de size fikir versin diye görseller hazırladık.

 

 

Önceki İçerikYatak Başlıkları
Sonraki İçerikKek Kalıpları
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.