Çocuk Koltukları

0
14539

Çocuklar için üretilen oyuncak modellerinden sonra mobilyalarda da çok güzel modeller var. Çocukların kendilerini bir yetişkin gibi hissedebildikleri bu modeller arasında çocuk oturma grupları ve çocuk koltukları da var. Çocuk koltukları birçok çizgi film kahramanından esinlenerek tasarlanmış. Yumuşacık olan koltuk modelleri olası bir kazayı da engelleyecek şekilde üretilmiş. Çocuk koltuk modellerinde kumaş renkleri ve desenleri dikkat çekiyor. Büyük bir koltuğun minyatüre edilmiş hali olan çocuk koltuklarında şekil kullanılmadan tamamen kumaşın özelliğine dikkat edilmiş. Sade desenlerden üretilen bu koltuklara bir de puf eklenerek daha da şirin bir hale getirilmiş. Tek renk kumaş kullanılmış modeller de küçük beyler için mavi küçük hanımlar için elbette pembe renk ağırlıkta kullanılmış.

 

 

    

Çocuk koltuk modellerinde şekillerin öne çıktığı modeller de var. Örneğin tavşan figürlü bir koltuğun modele yansıması gerçekten çok hoş olmuş. Çocuk koltuklarında kullanılan hayvan figürleri arasında tavşanlar, ayıcıklar, civcivler ağırlıkta. Çocuk koltuklarının bebekleri için kullanılabilecek modelleri de var. Alt kısmı açılabilen bu koltuklar aynı zamanda bebeğin sağa sola kaymasını da engelliyor. Çocuk koltukları çocukların odalarında oynamalarını sağlayan ender ürünlerden biri. İlgili satış noktalarında yakından inceleme şansı bulabileceğiniz çocuk koltuklarını aynı zamanda çok uygun fiyatlara da alabilirsiniz. Liste fiyatları uygun olan çocuk koltukları her çocuk için gerekli ürünlerden biri. Sadece oyun oynamaları için değil aynı zamanda küçük çocukların yemek saatlerinde ve tv izlerken oturabilecekleri bir ürün. Çıkarılabilen koltuk kılıfları ise temizliğinin kolay yapılabilmesini sağlıyor. Çocuk koltuklarını alırken sizin değil çocuğunuzun beğenisini düşünerek hareket etmeniz doğru olacaktır. Özellikle çok fazla rağbet gören bu şirin ürünlerin çok çılgın modelleri de çok eğlenceli. Çocuklar için sadece koltuk değil aynı zamanda minyatür kanepe ve sandalye modellerini ise mutlaka görmelisiniz. Çocuğunuzun odası uygun ise takım ürünleri tercih edebilirsiniz. Arkadaşlarını ağırlarken de kullanabileceği bu eğlenceli çocuk koltukları aynı zamanda bir oyun aracı olacaktır.

Önceki İçerikÇocuk Odası Perdesi
Sonraki İçerikDeterjan Kutusu
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.