Çocuk Odası Dekorasyonu

0
5220
çocuk odası dekorasyonu

Çocuklar deyince  bitmek bilmeyen bir enerji ve arkasından bitmek bilmeyen bir dağınıklık  gelir çoğumuzun aklına. İşte bu sebepten dolayı çocuk odası dekorasyonu deyince bir dakika düşünmek lazım. Çocuklarımız için öncelik eğlence olsa da anne ve babalar bu nokta da biraz daha farklı bakıyor olaya. Bu nedenle hem çocukların hem de anne ve babaların isteklerine uygun bir dekorasyon nasıl olur bunu paylaşacağız .Önceliğimiz  ne istiyoruz sorularına cevaplarımızı vererek başlayalım

–          Kaliteli mobilya

–          Az maliyet

–          Şık bir oda

–          Bol eğlence

    

Artık neyi ve nasıl istediğimizi biliyoruz. Çocuk odaları için çok şık tasarımlar var. Hem çocuklarımızın istediği gibi bol eğlenceli yataklar, yatak deyip geçmeyelim. Altı çekmeceli olanlar ,üstü yatak altı çalışma masası olanlar var bu liste uzayıp gidiyor. Bize gerekli olan odayı mümkün olduğunca az mobilya ile doldurarak çok amaçlı hale getirebilmek. Bunun için üstü yatak altı çalışma masası olan tasarımlar hem yer hem kullanım hem de maliyet açısından en uygunudur üstelik bir çok mobilya firmasının çok eğlenceli ve şık tasarımları vardır. Bu tarz tasarımlar hem çocukların istediği gibi bir odaya sahip olmalarını hem de anne ve babaların işini kolaylaştırıyor. Mobilya seçiminden sonra çocuk odaları için sandıkları tavsiye ediyorum. Odada ki dağınıklığı hem çabucak kaldırıyor hem farklı bir hava yaratıyor. Üstelik   çocuklar’ın yaşına ve zevklerine uygun hem ebat hem renklerini bulmakta mümkün. Yine pratik bir çözüm olarak duvar ünitelerini de kullanabilirsiniz. Çok amaçlı üniteleri hem dekoratif hem kitaplık olarak da kullanmak mümkün. Unutmayın çok mobilya çocuğunuzun odasını daha fazla şıklaştırmayacak ama doğru mobilya ve dekorasyon hem işinizi kolaylaştıracak hem de cebinizi rahatlatacak.

Önceki İçerikSalon Dekorasyonu
Sonraki İçerikYer Döşemeleri
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.