Dekoratif Duvar Boyaları

Duvar uygulamaları konusunda, duvar kağıtlarının eşsiz güzelliklerinden ve mükemmel tasarımlarından bahsetmiştik. Estetik uyum yakalandığında evin havasını bir hayli değiştiren duvar uygulamaları arasında en gözde olanlardan biri de dekoratif duvar boyalarıdır. Dekoratif duvar boyaları da, çok çeşitli tasarıma, renge ve modele sahiptir. Yani duvar kağıdı seçiminde sağlanan başarı, duvar boyasında da rahatlıkla yakalanabilmekte, hatta daha yaratıcı sonuçlar ortaya koyulabilmektedir.

    

Dekoratif duvar boyalarında kullanılan değişik efektler, proje yöneten iç mimarların çalışmalarında da ön plana çıkan özelliklerden biri. Evlerde ziyade mağazalarda, ofislerde, spor salonlarında, camilerde ve bunun gibi çok sayıda mekanda büyük bir titizlikle uygulanan dekoratif duvar boyaları, hem proje yöneticilerinin, hem de müşterilerin vazgeçilmez tercihleri arasında yer alıyor. Bir güzel özellikleri de yaratıcılığı sonuna kadar kullanabilmeye imkan tanıyor olmaları. Dekoratif duvar kağıtları uygulanırken, belirlenmiş ürünlerden en uygun olanı seçilir ve kullanılır. Fakat dekoratif boyalarda farklı kombinasyonlar kullanılarak çeşitli sonuçlar ortaya koyulabilmektedir.

Dekoratif duvar boyaları profesyonel kişiler tarafından uygulanırsa daha güzel sonuçlar elde edilecektir. Dolayısı ile amatör kişilerin uygulaması çok tercih edilmez. Bir çok işte olduğu gibi, profesyonellik gerektiren konulardan biridir. Genel olarak bakıldığında dekoratif uyum için profesyonel çalışma şarttır. Dekoratif boya fiyatlarıyla ilgili bilgiler, ilgili online satış sitelerinden ve mağazalardan edinilebilir. Şimdi aşağıda bazı dekoratif boya modellerinden bazılarını sergiliyoruz

 

Bu yazı Dekorasyon kategorisine Emrah Sarıdaş tarafından yazılmıştır. yer imlerinize ekleyin.

Emrah Sarıdaş hakkında

Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.