Mum Modelleri

0
7061

Dekorasyon ürünlerinin vazgeçilmezlerinden olan dekoratif mumlar, geçen zaman içerisinde çok çeşitli seçenekleriyle gündeme gelmeye başladı. Dekoratif mumlar aslında yıllar önce de evlerde aksesuar olarak kullanılmaktaydı, fakat çeşitleri oldukça azdı. Meyve şeklinde olanlar, küre şeklinde olanlar salonların en güzel köşelerini süslerdi. Fakat şimdi baktığımızda oldukça şık ve modern tasarım sonucu üretilmiş sayısız mum çeşitleriyle karşılaşıyoruz. Dolayısı ile aralarından seçim yapmak ve karar vermek oldukça zorlaşıyor.

Son yıllarda yeni evlenen çiftler evlerini tasarlarken modern ve estetik objelere çok önem veriyorlar. Yatak odası, yemek odası, salon takımları, mutfak tasarımlarının yanı sıra, estetik iç mimari de oldukça önem kazanmaya başladı.Dekoratif eşyalar da bunların tamamlayıcıları olarak karşımıza çıkıyorlar. Güzel bir ev dizaynı, şık dekoratif objelerle tamamlandığında oldukça başarılı sonuçlar elde ediliyor. Yeni evlenen çiftlerin yanı sıra, evlerini yenilemek isteyen aileler de modern tasarımlardan ve dekorasyon ürünlerinden faydalanıyorlar.

    

Dekoratif mum modelleri 2014 yılında da oldukça farklı ve renkli seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Önceleri sade uzun yada küre şeklindeki mumlar mumluklardaki yerini alıyor asıl dekorayon mumlukla sağlanıyordu ancak şimdilerde oldukça değişik mumlar tek başına da harika bi şıklık kazandırmakta. İncili ve taşlı mumları, bibloları aratmayacak şekillerdeki mumları, fosforik renklerdeki mumları salonunuzda;oturma odanızda,yatak odanızda kısacası şıklık yaratmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Yeni trendlerde banyo dekorasyonundada oldukça sık kullanılan bir aksesuar olmuştur mumlar. Banyonuzda dekoratif bir bölüm yaratmak istiyorsanız banyo sepetinizin içindeki birbirinden şık havlulara ve kokulu taşlara ek olarak birbirinden farklı tasarlanmış şık mumlara sahip olmalısınız. Evinizin hangi köşesini yeniliyor ya da dekore ediyorsanız 2014 yılında birçok firmanın yarışa girerek tasarladığı birbirinden şık ve şirin mumlara göz atmalısınız.

 

 

Önceki İçerikYer Karoları ve Kalebodurlar
Sonraki İçerikDekorasyonda Müzik
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.