Dekoratif Sosyal Medya Yastıkları

0
7600

Salonumuzu, çalışma odamızı veya evimizin başka bir bölümünü dekoratif öğelerle zenginleştirmek istediğimizde, bir takım araştırmalar yapıp uygun olan seçenekleri bulmaya çalışırız. Bu seçenekler bazen evimizdeki genel renk uyumuna hakimken, bazen tamamen alakasız renklerde farklı ürünler olabilir. Tam da bu noktada size bahsetmek istediğimiz güzel bir dekoratif ürün var: Sosyal Medya Yastıları. Bu renkli yastıklarla evinizin istediğiniz bölümünde farklılık yaratabilirsiniz. Aşağıdaki modeller üzerinden bu renkli yastıklara birlikte göz atalım.

facebook-yastık

Üzerinde herhangi bir baskı olmayan bu yastıktaki facebook logosu, tamamen işleme olarak üretilmiş ve dolayısı ile rahatlıkla yıkanabilir ve uzun yıllar kullanılabilir özellikte.

facebook-yastik-2

Bu yastıktaki facebook logosu ise daha farklı bir mavi tonunda kullanılmış ve bir önceki modelin alt kısmında kullanılan açık mavi şerit bu modelde uygulanmamış.

friendfeed-yastık

Yine polüler sosyal ağlardan biri olan FirendFeed’in logosunu taşıyan bu yastık modeli de, açık mavi polar kumaş üzerine işleme kullanılarak üretilmiş. Uzun seneler boyunca kullanılacak bir ürün.

google-plus-yastigi

 Hayatımızda önemi büyük olan Google’ın sosyal ağı olan Google Plus (g+) logosunu taşıyan bu yastık modelinde siyah polar kumaş üzerine, google’in renkleri olan kırmızı,mavi, yeşil ve sarı kullanılmış. Şık bir yastık.

google-yastiklari

Burada da bir Google kombinasyonu görüyoruz. Yukarıdaki 7 yastık Google’ın en çok kullanılan servislerine ait logoları taşıyor. Chrome, g+, Check İn İmleci, Gmail ve Android logoları başarılı bir şekilde işlenmiş.

instagram-yastik

Son yıllarda popülaritesini ciddi şekilde arttıran Instagram, en çok kullanılan sosyal ağlar arasına girmeyi başardı. İşte bu da, Instagram severler için üretilmiş başarılı bir Instagram yastığı.

ios-yastik

Apple’ın kendine has yazılımı olan IOS’ e ait iconların işlendiği bu yastıklar oldukça başarılı ve farklı gözüküyor. Siyah deri koltuk üzerinde de tamamen ortaya çıkmışlar.

    

iphone-yastik

 

Yine Apple iconlarının kullanıldığı bu 5 yastık da polar kumaş üzerine işlenmiş. Apple severlerin zevkle kullanacağını düşündüğümüz bu yastıklar, uzun zaman evinizi süsleyebilir.

paylasim-yastigi

 Dijital ve mobil ortamda olup yukardaki iconu tanımayan yoktur. Paylaşım iconumuz, yeşil kumaş üzerine beyaz olarak işlenmiş ve farklılık yaratmak isteyten okuyucularımızı bekliyor.

pinterest-yastiklari Pinterest severler için tasarlanmış bu yastık modeli yuvarlak hatlara sahip ve çok kullanışlı. Son dönemlerde sık kullanılmaya başlanan Sosyal ağ, popülaritesini giderek arttırıyor.

sosyal-medya-yastık-1

Apple İkonları, Facebook ve Twitter logoları, tekli 2 siyah deri koltuk üzerinde kullanılmış. Sizler de yastıklarınızı benzer şekilde düzenleyebilirsiniz.

En çok kullanılan sosyal platformlardan olan Twitter logosu eminiz ki çok ilgi çekecek. Mavi polar kumaş üzerine beyaz işleme kullanılan yastık, alıcılarını bekliyor.

youtube-yastigi

 

Tabii ki youtube! Siyah kumaş üzerine beyaz ve kırmızı işleme ile dikkat çeken bu tasarım, sosyal medya yastık kolleksiyonunuz için önemli bir parça olacak.

sosyal-medya-yastiklari

 

Mavinin uyumunu gördüğümüz bu 3 yastık kombininde, facebook twitter ve mesaj ikonu başarılı bir şekilde kulanılmış ve oldukça dikkat çekyior.

sosyal-medya-yastiklari-4

 

Öyle sanıyoruz ki, yukardaki 5 yastığın birlikte ne kadar çık durduklarını söylemeye gerek yok . Evinizin ya da ofisinizin istediğiniz bölümünde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

vine-yastik

Yastıkları tek tek alabileceğiniz gibi, yukarıdaki gruba benzer sosyal medya yastıklarını paket olarak da alabilirsiniz. Renkleri çok canlı ve cıvıl cıvıl gözürünüyorlar.