TwitterFacebookGoogle

Deo Bianca

Bir ev tekstili markası olan Deo Bianca’yı bilmeyen yoktur. Birbirinden güzel nevresim takımları, bornoz takımları, yatak örtüleri, havlu takımları üreten firma bir Nesa tekstil kuruluşudur. 1995’te kurulmuş olan firma boyama, dokuma ve örmesini de kendisi yapmaktadır. Gerek ülke içi gerek yurt dışında kendini kanıtlamış bir marka olan Deo Bianca ev tekstilinde önemli bir yer edinmiştir.  Ülkemizdeki satış noktaları da oldukça fazladır. Ürettiği ürünün kalitesi ve modeli başarısını bir kez daha göstermektedir. Nevresim takımları modellerine bakıldığında modern ve sıra dışı çizgiler dikkat çekmektedir. Hayallerin ötesindeki modeller pamuk ve satenin muhteşem uyumu ile birleşmiş. Desenlerin renk cümbüşü ise enfes görünüyor. Çok sade ve klasik nevresim takımı modellerinde ise kumaşın dokumasında yer alan desenler pırıl pırıl görünüyor model üzerinde.

 

 

    

Deo Bianca nevresim takımları gerek günlük kullanım için gerek çeyizlik veya hediyelik olmak üzere farklı alternatifler sunuyor. Jakarlı pamuk nevresim takımları ve desenleri en beğendiklerimiz arasında. Yatak odalarına renk katacak bahar desenli nevresimleri de unutmayalım. Bambu havlulardan üretilmiş bornoz takımları gayet sade. Takım halinde sunulan bornoz takımlarının tekli seçenekleri de mevcut. İşlemeli veya güpürlü bornoz takımları ise özel ürünler arasında. Çeyizlik takım isteyenlerin rahatlıkla her istediğini bulabileceği ürünler üreten bir marka Deo Bianca. Yetişkinler için üretilen nevresim takımları, havlular ve bornoz takımlarından bahsettik. Küçük melekler yani bebekler için de nevresim takımları üreten Deo Bianca onların hassas tenine uygun kumaşlar kullanıyor. Birbirinden güzel bebek odaları için takım sunulan bebek nevresim takımlarında birçok model alternatifi var. İlgili satış noktalarında görebileceğiniz gibi sizler için hazırladığımız görsellerden de yola çıkabilirsiniz. Bir nevresim takımının yatak odasını veya bir havlunun banyo dekorasyonuna etkisini ve yarattığı değişimi söylemeye gerek yok. Daha güzel yaşam alanları oluşturmak için modern çizgiler ile beğenilen diğer eşyaların uyumunu yakalamak gerekiyor. Doğru ürün+kaliteli ürün = daha güzel yaşam alanları.

gaziantep en iyi türk hamamı gaziantep türk hamamı gaziantep masaj gaziantep spa merkezi gaziantep hamam
İstanbulda en iyi hizmet veren evden eve nakliyat şirketleri beylikdüzü evden eve nakliyat beykoz evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat