Deri Koltuk Takımları

0
13261

İşyeri ,ofis ,muaynehane , kuaför, eczane ve daha bir çok sektörde tercih edilen bir koltuk seçeneğidir deri koltuklar. Kimi temizliği kolay diye seçer kimi daha havalı duruyor diye. Sebebi ne olursa olsun ilk sırayı alıyor deri koltuk takımları. Deri koltuk takımlarında ebatlar modeller ve renkler geniş bir yelpazeye sahip. Daha çok ofislerde takım halinde kullanılırken küçük esnaflarda sadece sandalye ebatlarında tercih ediliyor. Hastanelerde birbirine ekli sıra sıra monte edilen bu deri koltuk tarzı sandalyeler alan açısından da bir hayli kullanışlı oluyor. Deri olması nedeniyle temizliği kolay olan deri koltukların kumaş kaplanmış koltuk takımlarına göre yenilik görüntüsü bir hayli uzun oluyor. Eskiyen deri koltuk takımını kaplatmanız mümkün olduğu gibi orijinal deri ürünlere bakım da yapılabiliyor. Kullanım alanları daha çok ofis ve işyerleri olan bu kultuk takımı modelleri evlerde kullanımı ile de kendini göstermeye başladı. Salon takımlarının bir çoğunda bir kısmı deri bir kısmı kumaş kaplama modeller vitrinlerde yerini çoktan aldı bile.

    

Mobilya üreticileri bu iki farklı malzemeyi birbiriyle kombin ederek bir çok kullanışlı ve şık modeller tasarladı. Tüketicilerde bu durumu görmezden gelemiyor doğrusu. Tasarlanan deri koltuk takımı modelleri kumaş ve ahşabın da birbirine karşı sıra dışı uyumuyla birleşerek gerçekten nefes kesen modellerde buluşuyor doğrusu. Deri koltuk seçimi önce işyerleri sonra salonlar derken mutfak masa sandalyelerine hatta yatak odası berjerlerine kadar uzanmaya başladı. Sizde bu yeni trendi yakalayın . Evinizi ,ofisinizi dekore ederken deri koltuk modellerini görmeden kararınızı vermeyin. Seçeceğiniz deri koltuk modelleri yanı sıra deri sehpa gibi aksesuarları da bulmanız mümkün. Görüyorsunuz ya deri koltuk seçiminde aksesuarlar bile önceden düşünülmüş.

Seçmiş olduğunuz mekandaki deri koltuk takımlarını uygun aksesuarlarla tamamladığımızda çok daha şık görümümler ortaya çıkmaktadı.Deri,kumaş ve ahşaptan oluşan koltuk takımınıza sadece deriden bir sehpa yada salonda kullanacağimız tablo,ayna çerçevelerinde deri kullanılmış  aksesuarları seçebiliriz.Evimzin,işyerimizin her köşesinde deri koltuk takımlarını en şık ve kullanışlı bir biçimde seçebiliriz.Şimdi deri koltuk takımlarına bir göz atalım..

Önceki İçerikBahçe Bitkileri
Sonraki İçerikMutfak Tezgahları
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.