Deterjan Kutusu

0
6109

Banyo aksesuarlarından biri olan deterjan kutuları plastik modellerden metal modellere kaydı. Deterjan kutularının banyodaki yerleri malum çamaşır makine üstleridir. İyi dekore edilmiş banyolarda ise görsel olarak göze hoş gelmesi gerekir ki bu da genellikle kapalı banyo dolapları ile mümkün oluyor. Fakat kapalı banyo dolapları olmadan da hoş banyolar yaratmak mümkün. Temizlik malzemeleri için bir kamuflaj mümkün. Örneğin deterjan kutuları. Banyo ve mutfaklarda kullanılan deterjan kutuları için yeni modeller üretilmiş. Mutfak deterjanlarına birbirinden güzel kıyafetler ile daha keyifli bir görüntü elde edilmiş. Bu kıyafetler bir elbise bazen de bir önlük olmuş. Çok şirin bir aksesuar haline gelen mutfak deterjanları ile daha güzel mutfaklara merhaba deniyor. Hiç pahalı olmayan bu şirin kıyafetleri hazır alabilir veya eviniz de bulunan kumaş fazlalıklarından sizde yapabilirsiniz.

 

 

    

Yukarıda yeni model deterjan kutuları ile ilgili görselleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka görmediğiniz bir modele rastlayacaksınız. Banyo deterjan kutu modellerinde uzun süre yüksek ve büyük plastik modeller kullanıldı. Bu modellerde kumaş ve kurdeleler ile bir çok süslemeler yapıldı. Kapitoneli deterjan kutularını hatırlayacaksınız. Artık çok fazla kullanılmayan bu plastik deterjan kutularının yerini metal ve hasır modeller aldı. Hasır dedik ama yanlış anlaşılmasın. Malzeme olarak yine plastik fakat görüntü olarak hasır desenli olduğu için bu ibareyi kullanıyoruz. Metal ürünlerin sabit kapaklı olan modellerinde aynı zamanda sap da ilave edilmiş. Bir de sadece kapak kullanılmış modeller var ki bu ürünler de kapak da sabit değil. Metal deterjan kutularının güzel yanı temizlik olarak da kolaylık sağlaması. Ayrıca baskılı olan bu deterjan kutuları dış kulanım için de gayet uygun. Birbirinden farklı desen ve modelleri ile banko dekorasyonuna da katkı da bulunuyor. Eğlenceli çamaşır makinesi görünümünde üretilen bu deterjan kutuları çok güzel. Fiyatları da gayet uygun. İlgili satış noktalarında bulabilirsiniz. Son olarak bir de ahşap deterjan kutu seçenekleri var. Metal ve plastiklerde olduğu gibi kapaklı sunulan bu modeller de çiçek motifleri ile süslenmiş.

 

 

 

 

Önceki İçerikÇocuk Koltukları
Sonraki İçerikYatak Başlıkları
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.