Dolap Modelleri

0
7101

Dolap modelleri konu başlığımız anlaşıldığı gibi genel olarak ele alacağımız dolap modelleri ile ilgili. Bir çok dolap modeli mevcut. Şöyle bir kaç ana başlık altında toplaya biliriz. Mutfak dolapları, yatak odası dolapları, banyo dolapları, ayakkabı dolapları . Dolaplar evlerimizin düzen mekanizması olarak ön plana çıkıyor. gerekli gereksiz ne varsa düzenli olabilmek adına toplayabilmek veya ortalıkta kaldırabilmemiz de ciddi rol oynamakta. yatak odası dolapları kıyafetlerimizi düzenlememiz için gerekli . Mutfak dolapları mutfak eşyalarını kaldırabilmek için gerekli ,banyo dolapları havlular ve banyo gereçlerini kaldırmak için gerekli. Kısaca dolaplar evlerimizde gerçekten gerekli bir mobilya .Evimizin bu gereksinimini karşılarken modern seçeneklerde bulmanız hiç de zor değil. Bu konuda aşağıda verdiğimiz dolaplar ile ilgili görselleri inceleyebilirsiniz.

    

Bu mobilyalar genelde ahşap olmakla birlikte mdf veya sunta seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. En sağlam dolap modelleri ağaç olan mobilyalar. Biraz ağır olmakla birlikte ömürlük kullanabiliyorsunuz. Dolap modellerine bakıldığında ağaç seçeneklerde oymalı desenler ön plana çıkıyor. Mdf malzemeden üretilen dolaplar yatak odaları için uygun. Suntaya göre daha fazla ağırlık kaldırabilen mdf yatak odası dolapları son derece şık ve modern seçenekler ile alıcıya sunuluyor.Mutfak dolapları içinde tercih edilen mdf  suntaya göre suya maruz kaldığında daha az kabarıyor.Seçenekler arasında aslında en sağlam olanı ağaç mobilyalar demiştik. Dolaplar nihayetinde bir saklama ünitesi olarak kullanıldığı için üretilen malzemenin yanı sıra modeli de önem arz ediyor. yatak odası dolapları dolap seçenekleri içinde en fazla detay gerektiren dolap ünitesi.İyi bir Yatak odası kullanışlı olmalı önce. Yatak odası dolaplarını hazır alabilir yada sipariş üzerine yaptırabilirsiniz. Yatak odası dolapları içinde raflar ,çekmeceler ve askılıklar bulunur.Mutfak dolarında ise seçim yapmak daha kolaydır. Mutfağınıza göre ölçülü yaptırılması gereken mutfak dolapları raflı ve kapaklı modellerden meydana gelir.Kimi modellerde tencereler için çekmeceler de yapılabilmektedir.Bu tamamen sizin mutfak büyüklüğü ve istediğiniz modelle ilgilidir. Banyo dolapları ve portmanto lar genelde hazır modellerden alınır.Lavabo altına monte edilebilen banyo dolapları ve büyük banyolar için hasır kapaklı banyo dolapları en sık tercih edilenler arasında yer alıyor. Mobilya mağazaların da ilginç modeller bulmanız mümkün. Her bütçeye uygun modellerde mevcut.

Önceki İçerikKoltuk Şalı
Sonraki İçerikMasa Örtüsü
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.