Dünyanın En İyi Otelleri

0
4133

Tatil planları yapılmaya başlandı. Hem ülke içinde hem ülke dışında birçok otel rezervasyon kayıtlarına başladı bile. Erken rezervasyon yapanlar her durumda karlı. Ama hala oteller kampanyalara devam ediyor. Otel seçerken fiyat kadar otelin performansına da dikkat ediyoruz. Servis, çalışanlar, mutfak, eğlence seçenekleri gibi birçok kriter tatile gidecekler tarafından değerlendiriliyor. Ancak bazı oteller var ki onları sadece tek bir kritere göre değerlendirmemize gerek oluyor; o da fiyat. Beş yıldızdan başlayan kalite puanlamaları ile bütün dünyanın bildiği bu mükemmel otellerin konaklama ücretleri de haliyle el yakıyor. Birçok ödüle sahip bu otellerin her biri farklı bir özellikle göz dolduruyor.

Adam and Eve Antalya

Türkiye’den başlayalım. Yukarıdaki otel Antalya’nın göz bebeklerinden olan Adam and Eve. Avrupa çapında ödüllere sahip olan bu otel her açıdan konuklarını en iyi şekilde ağırlıyor.

Ascher Cliff Otel, İsviçre

Yukarıdaki otel İsviçre’deki Ascher Cliff Otel. Eşsiz manzarası ve tertemiz havasıyla mutlaka görülmesi gereken oteller arasındaki yerini alıyor.

Beach Roatana Hotel & Towers, Abu Dhabi

Beach Roatana Hotel & Towers  Abu Dabi’nin en görkemleri otellerindendir. Sarayı andıran mükemmel görüntüsü suya bile zarafet katıyor.

Dubai Armanı Otel

Dubai’den birçok otel ismi göreceğiz. Armani Otel’de bunlardan bir tanesi.

Dubai'deki 7 Yıldızlı The-Burj-Al-Arab-Hotel

Dubai’deki 7 Yıldızlı The-Burj-Al-Arab-Hotel dünyanın en pahalı ve en gözde otellerinden bir tanesidir.

Fiji Adaları - Poseidon Oteli

Su altı oteller son birkaç senedir çok gözde olan otellerdir. Fiji Adaları’ndaki Poseidon Oteli su altı otellerden bir tanesidir.

    

İsveç Buz Otel

İsveç’teki Buz Otel de yine dünyanın en pahalı otellerinden biri ve aynı zamanda en ilginç otellerden biri olma özelliğini taşıyor.

Jade Mountain Resort - Santa Lucia

Santa Luçiya’daki Jade Mountain Resort dağların ve denizin eşsiz manzarası ile çok sevilen otellerden bir tanesidir.

Maldivler

Maldivler’deki başka bir su altı otel ile karşınızdayız. Bu otel de diğerleri gibi çok konforlu ve oldukça lüks.

Marina Bay Sands - Singapur

Singapur’daki Marina Bay Sands mükemmel ihtişamı ile görülmeye değer oteller arasındaki yerini alıyor. Konfor konusunda da ğst düzey bir hizmet anlayışları var.

Royal Holiday Palace Antalya

Royal Holiday Palace Antalya’daki başka bir harika otel. Büyük havuzu ve konforlu odaları ile çok sevilen otellerden bir tanesi.

San Alfonso del Mar Resort - Şili, Dünyanın En Büyük Havuzuna Sahip Oteli

Şili’deki San Alfonso del Mar Resort dünyanın en büyük havuzuna sahip otelidir. Bu özelliğini kimselere kaptırmadı otel.

The Samaya Bali Seminyak - ENDONEZYA

Endonezya’daki The Samaya Bali Seminyak özellikle akşamları romantik bir balayı isteyen çiftler için harika bir ortam oluyor.

The Upper House Hong Kong – ÇİN

Ve Çin… The Upper House Hong Kong modern görüntünün estetikle birleştiği çok şık bir otel.