Duvar Rafları

0
9787

Duvar ünitelerin den sonra en kullanışlı olan duvar rafları alan sıkıntısı olanlar için biçilmiş kaftan. Üstelik eskisi gibi sıradan modellerin yerine çok şık tasarımlar var. Bir çok şekilde üretilen duvar rafları genelde kitaplık olarak tercih ediliyor.Çok bük olması gerekmiyor duvar raflarının kitaplık olabilmesi için. Dekoratif amaçlı kullanılan duvar rafları ise bir çok model ve renklerde tasarlanıyor.Hani bildiğimiz düz tek raflar değil bahsettiğimiz. Mutlaka ki bu şekilde kullanılan duvar rafları da var ama bizim kastettiğimiz daha modern duvar rafları. Stilinizi yansıtacak evinizin atmosferini konuşturacak duvar rafları. Ahşap modeller den oluşan duvar rafları arasında renkli olanlarına da rastlayabilirsiniz.Beyaz ,kırmızı ,siyah renklerde üretilen duvar raflarının daha bir çok rengini bulabilirsiniz.Kare üretilmiş veya daire üretilmiş modeller bulabilirsiniz.Modern ve dekoratif duvar rafları ile fikir sahibi olabilmeniz için görseller ile süsledik yazımızı.

 

    

Bu görseller evinizde yada ofisinizde boş kalan duvarlarınızı doldurmak için bir alternatif.Duvar raflarının dekoratif açıdan hoşluğu ise gerçekten çok şık. Stil sahibi yaşam alanları yaratmak için duvar raflarını kullanabilirsiniz. Yeni modeller o kadar ince düşünülmüş ve tasarlanmış ki rahatlıkla ev dekorasyonunu değiştirmek için kullanabilirsiniz. Yere sabitlenmiş uzun modeller veya parça parça takım oluşturan duvar rafları ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Duvar raflarını ev aksesuarları ile kombin ederek kullanabilirsiniz.Duvar raflarını salonlarda dekoratif açıdan,mutfaklarda aksesuarlar için, hollerde ayna yerine tercih edilebilir.Rafların metal ve ahşap kullanarak harmanlayan tasarımcılar fiyatlarını da son derece uygun tutuyorlar.İlgili mağazalarda bulabileceğiniz duvar raflarını çok düşük maliyetler ile alabilirsiniz. Duvar raflarını çok büyük ebatlarda alabilir kasvetli kitaplıklardan kurtulabilirsiniz.Çok büyük modeller düşünmenize gerek yok bir kaç parça üründen oluşan duvar raflarını farklı açıklarda duvarlara bir bütün değilde aralıklar ile monte edebilirsiniz.Son yıllarda çok tercih edilen bir başka seçenek de duvar stıckerleri ile kullanımı .Önce stıckerleri duvarınıza yapıştırıyorsunuz .Daha sonra duvar rafını uygun bir şekilde sanki stıckerdeki figür rafın arkasındaymış gibi monte ederek bir kombinasyon oluşturuyorsunuz.Duvar raflarının hazır modellerinin yanı sıra sipariş üretimleri de var. İstediğiniz duvar rafını çok uygun fiyatlara yaptırabiliyorsunuz.

 

Önceki İçerikEv Aksesuarları
Sonraki İçerikAvize Modası
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.