Duvar Sticker

Her zaman olduğu gibi dekorasyonla alakalı  tüm makalelerimiz de çok çeşitli ürünlerden ve tasarımlardan büyük bir zevkle bahsetmeye devam ediyoruz. Herkesin mağazalarda, gidilen evlerde, ofislerde veya internet üzerinde en az 1 defa karşılaşmış olabileceği çok şık bir ürünle ilgili konuşacağız. Bazılarımızın belki de hiç görmediği bu ürünler duvar stickerları. Ürün hakkında fikri olmayanların zihninde ilk başta bir obje canlanmayabilir. Fakat görsel öğeleri inceledikten sonra net olarak anlaşılacaktır. Öncesinde ürünle ilgili bazı detaylardan bahsetmek istiyoruz. Herkes evini belirli bir zevke göre dayayıp döşer ve ortaya çıkan tabloda değişik renkler ve tasarım objeleri gözümüze çarpar. Oluşturulan temel iskelet, ev içerisine alınacak olan dekoratif  ürünlerin de temelini oluşturmaktadır.  Bu dekoratif eşyalar insanların isteğine göre değişiklik gösterir. Bazı kesim biblo, tablo, vazo tercih ederken, bazı kesim çok sade ve yalnızca duvar stickerları ile dekore edilmiş bir alan tercih edebilir. Evet zevkler ve renkler tartışılmaz fakat bol biblolu mekanların karmaşasından pek de hoşnut olduğumuzu söyleyemeyeceğiz. Günümüzde daha modern fikirlerin sonucu olarak ortaya çıkan ürünleri de değerlendirmek ve yeniliklere açık olmak gerekir. Bu yeniliklerden birinin de duvar stickerları olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

    

Duvar stickerları çok farklı desenlerde ve şekillerde olabilmektedir. Bazen bir ağaç figürü, bazen bir hayvan figürü, bazen bir insan figürü, bazen de sanatsal ellerden çıkmış farklı bir çalışma… Bizlere kalan sadece evimize uygun olan duvar stickerını seçmek ve duvarımıza yapıştırmak. Fakat rastgele yapıştırmanın çok iyi sonuçlar doğuracağını söyleyemeyiz. Bu sebeple belirli bir estetiğe dayanarak uygulanmasında fayda vardır.

Sizler de kendinize en uygun stickeri internet sitelerinden veya dekorasyon mağazalarından rahatlıkla satın alabilirsiniz. Duvar sticker fiyatları 5 TL den başlamak üzere, modeline göre çok daha yüksek rakamlara ulaşabilmektedir.

 

Bu yazı Dekorasyon, Ev Dekorasyonu kategorisine Emrah Sarıdaş tarafından yazılmıştır. yer imlerinize ekleyin.

Emrah Sarıdaş hakkında

Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.