Efsane Halı

0
6717

Büyük halı firmaları arasında yer alan Efsane Halı Erdem Holding bünyesinde yer almaktadır. Üretime 1970 yılında iki adet halı dokuma tezgahı ile başlayan Erdem Oğlu ailesi bu zorlu süreç içerisinde gerek kalitesi gerek modern ar-ge çalışmalarıyla marka haline gelmeyi başarmıştır. Sadece yurt genelinde değil yurt dışında 65 ülkede temsil edilen bir marka haline gelmiştir. Üç tane  entegre tesisi olan firmanın 5000 kişinin üzerinde personeli bulunmaktadır. 90 lı yılların başından buyana yapılan yatırımlar parça halı sektöründe iyi bir başarı getirmiştir.Efsane halının modelleri ve kalitesi verilen emeğin ve kalitenin göstergesidir.Efsane Halı tasarımlarını aşağıdaki görsellerde bulabilirsiniz.

    

Geçen yıllar sürecinde daha deneyimli olan holding daha birçok başarıya imza atacağa benziyor. Fiyatları da son derece uygun olan Efsane halı modellerini ilgili şubelerinde görebilirsiniz. Modern ve şık halı modellerinin yanı sıra engin ve derin çizgiler içeren tasarımlar adeta bir tablo niteliğinde dikkat çekiyor. Evlerimizde vazgeçilmez olan halılar uzun süre kullanılan ev eşyaları arasında yer alıyor. Bu nedenle halıların dekorasyon da yeri ayrıdır. Kaliteli halı evde kullanılan mobilyaların görsel olarak duruşunu da yansıtmaktadır.Efsane halı modellerinden bir kaç örnek vermek istiyoruz . Tasarım modeller içeren halılar geometrik şekillerle birleştirilmiş. Klasik halılarda kullanılan ipliklerin renk uyumu ise muhteşem.Açık renklerin daha yoğun kullanıldığı modeller modern oturma grupları ile de büyük bir uyum içerisinde. Bir çok renk seçeneği ise seçimi zorlaştırıyor. Yukarıda verdiğimiz ve özenle seçilen Efsane halı modelleri ne derece haklı olduğumuzu göstermektedir.Efsane halının ayrıca Rusya’da kapalı bir parça halı tesisi ve ayda 750 ton kapasiteli polipropilen üretim tesisi bulunmaktadır. İlgili mağazalarda gördüğümüz o muhteşem halıların arkasında dev bir tesisin olduğu görülmektedir. Her zaman dediğimiz gibi başarı tesadüf değildir.Uzun yıllar çalışmış ve her geçen gün kendini yenilemiş modern entegre tesisleri ve son teknolojinin kullanıldığı makineleri ile Efsane halı kendini kanıtlamış bir markadır. Efsane halı modellerinde öne çıkan tasarımlar arasında yeniliğin ve renklerin uyumu kendini çok net göstermektedir. Özellikle çiçek desenleriyle baharı taşımış halılar üzerine.Çocuk odaları için hazırlanan yeni koleksiyonu ise gerçekten görülmeye değer.

Önceki İçerikMasa Örtüsü
Sonraki İçerikBaharat Takımları
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.