Eglo

0
6136

Aydınlatma deyince akla gelen büyük firmalardan biri Eglo. Kaliteli ürün ve geniş ürün yelpazesi ile her yıl daha modern ve farklı tasarımları ile dikkat çekiyor Eglo. Aydınlatma ürünleri üreten firma en güzel modellerini ise tüketicinin beğenisine sunmaya devam ediyor. İç aydınlatma modellerinden bahsedelim öncelikle. Mutfak spotları ve iş yeri spotlarında yeni modeller yakalamış Eglo.  Yukarıdan aşağıya doğru sarkıt modellerde de son derece başarılı bir çizgi izliyor. Şaşaadan uzak sade ve şık çizgiler içeren tasarımları dekoratif açıdan dikkat çekiyor. Sarkıt modellerde ikili, üçlü ve daha fazla lamba içeren modelleri metal çerçeveler üzerine yerleştirilmiş. Bu ikili birbiriyle tam bir uyum içerisinde. Mutfak masalarının üzerine kullanılan mutfak sarkıtları mutfak dekoruna da ayrıca bir hava katıyor. Mutfak dolapları için sarkıt modeller değil spot aydınlatmalar daha çok yakışıyor. Aşağıdaki görsellerden sarkıt modellere bakabilirsiniz.

 

 

    

Eglo’nun salon aydınlatmalarında farklı avize çeşitleri çok güzel. Kristal ve alışılmışın dışında bir taş kullanan Eglo kullandığı taşın kesimine de dikkat çekiyor. Pırıl pırıl avizeler daha şık yaşam alanları oluşturmaya yardımcı oluyor. Eglo’nun iç mekan aydınlatmalarında hol ve balkonlar için tasarladığı birbirinden güzel aplikleri de görmelisiniz. Bu şık aplikler ferforje çerçeveler ile daha zengin bir hale getirilmiş. Sadece belirttiğimiz yaşa alanlarında değil çalışma odalarında veya salonların belirli alanlarında bile tercih edilebilir modeller. Bu şık aplikleri dış mekan aydınlatmalarında da tercih edebilirsiniz. Kapı girişlerine duvara monte olarak kullanılan bu aydınlatmalar şık bahçelerin de vazgeçilmezleri arasında. Metal, gümüş ve bakır tonlarında kullanılan aplik çevreleri farklı alternatif modeller olarak da karşımıza çıkıyor. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde sadece aplik modeller yok elbette. Bahçe çevresine duvar üzerine monte edilebilen lambalar ise yine çok modern. Bu aydınlatmalarda da yine model sınırlaması yok. Öyle ki güneş enerjisi ile çalışan ürünler bile mevcut. Müşterilerine ödeme kolaylığı da sağlayan firma zaman zaman sezon indirimleri de uyguluyor.

 

Önceki İçerikFilli Dekorasyon Ürünleri
Sonraki İçerikCam Masa
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.