Enginev Hakkında Bilgiler

0
3728
enginev logo

enginev logoEnginev mağazaları çıkış yaptıkları günden itibaren beğenilen mobilya tasarımlarıyla, yeni evlenen çiftlerin ve evlerinde mobilya değişikliği yapmak isteyenlerin tercihlerinden biri haline geldi. Enginev‘ in sektöre giriş tarihi 1979’dur.  Bu yıl itibariyle ufak bir atölyede çalışmalarına başlayan firma, 1980 yılından itibaren iskandinav tarzı olarak nitelendirilen mobilya cinsinin liderliğini yapmıştır.  İlk perakendecilik tecrübesini 1985 senesinde edinmeye başlayan enginev, kısa sürede müşteriler tarafından bilinir hala gelerek hızlı bir ivmeyle yükselişe geçmiştir. Ürünlerinin kalitesi ve estetik tasarıları bu hızlı yükselişlerinde önemli birer etken olmuştur.

    

Enginev, tecrübeli kadrosuyla üretimlerini gerçekleştirerek,  tüm mağazalarında toptan fiyatına perakende satış şeklinde ve emsalsiz fiyat garantisiyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.  Enginev mobilyalarını müşterilerin gözleri önüne sermeden önce, yaşam alanlarının farklılaşmasını hedef almakta ve bunu planlamaktadır. Bilindiği üzere insan ihtiyaçları sürekli olarak değişmektedir. Bu konunun bilincinde olan firma, bu ihtiyaçları göz önünde bulundurarak üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Enginev, oturma grupları, yemek odası takımları, yatak odası takımları gibi alanlara mobilya üretimi gerçekleştirmekte ve bu yolda başarılı adımlar atmaya devam etmektedir.