Enginev Köşe Takımları

0
5598
enginev köşe takımları

Köşe takımları geçmiş yıllardan beri kullanılan bir tasarım ürünüdür. Fakat modern tasarım halinde ortaya çıkan köşe takımları bakmadan geçilecek türden değil. Normal oturma grubu almaya karar veren çiflet bile, modern köşe takımı tasarımlarını gördükten sonra ciddi anlamda fikir değişiliğine sahip oluyorlar ve aralarından fikir değiştirerek köşe takımı almaya karar verenler oluyor. Enginev de bu tasarımların öne çıktığı şu günlerde yaratıcılığını ortaya koyup farklı çalışmaları görücüye çıkarıyor. Beğeniyle takip edilen bu ürünler, mutlaka seçenekler arasında yer alıyor.

Seçilen köşe takımları renk olarak da doğru seçildiyse güzel bir sonuç ortaya çıkıyor. Enginev tasarımlarında kullanılan sadelik bu seçimi oldukça kolaylaştırıyor. Şimdi bazı enginev köşe takımlarını görelim :

    

Bu çalışmada renkli yastık seçimlerini ve beyaz köşe takımının uyumunu görmekteyiz.Her iki başta ve dekor uyumunun bir parçası olan tekli koltuk deseninde görüldüğü üzere pembe çiçek motifleri ile renk katılmış.Arkasında mevcut olan tablo ve panaromik cam sayesinde kendini ön plana çıkartmıştır.Renkli bir hayat görüşü olanlara tavsiye edebileceğimiz bir tasarımdır.

Bu çalışmada koltuk kenarlarında kullanılan ahşap platformlar aynı zamanda birer sehpa görevi görmesi için düşünülmüş. Koltuğun tamamında açık süt kahvesi rengi kullanılmış ve aynı renkle üzerine yerleştirilen minderler, köşe takımını mükemmel bir biçimde tamamlamış. Orta kısma bakıldığında dekoratif bir sehpa gözümüze çarpıyor. Aykırı duruşuyla oldukça albeniye sahip olan bu sehpa takımın önemli bir üyesi.

Kırmızının önemli etkisini ortaya koyan bu çalışma aykırılığı sevenler için tasarlanmış. Koltuğun tamamında kırmızı renk hakim.  Yine aynı renkte kullanılan minderler, koltuğun iki uç kısmında farklılığa uğramış Yani koltuğun başında ve sonundaki minderler çiçek motifli, beyaz,siyah ve kırmızıyı bir arada içinde barındıran renklere sahip.  Oldukça güzel bir çalışmaya imza atan firmanın bu tasarımı seçenekler içerisinde rahatlıkla yer alabilir. Enginev köşe takımı fiyatları ilgili mağazalardan öğrenilebilir.