Enginev Televizyon Üniteleri

0
8314
enginev televizyon üniteleri 2

Televizyonların değişen boyutları, ünitelerde ve diğer platformlarda da boyutların değişmesine sebebiyet verdi. Eskiden kullanılan tüplü televizyonlar oldukça büyük ebatlara sahiplerdi. Dolayısı ile üzerine koyulacakları platformlar ve ünitelerin boyutları ve tasarımları da ona göre düzenleniyordu. TV’lerin ebatların küçülmesi ve inelmesiyle birlikte televizyon ünitelerinde de köklü değişikliklere gidildi. Değişen dünya modern dekorasyonu da beraberinde getirdi. Hemen hemen her eşya modern dekorasyon ürünlerine uyum sağlayacak üretim sürecinden geçti. Bunlardan biri de televizyon üniteleri. Çok şık tasarımlarla görücüye çıkan televiyon üniteleri birbirinden farklı güzellikte mağazalardaki ve internet sitelerindeki yerlerini aldı. Bu konuda başarılı çalışmalar yürüten firmalardan biri de enginev. Enginev televizyon üniteleri, çok farklı raf dizaynları ve çizgilerle üretim sürecinden geçiyor ve oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkıyor. Dolayısı ile tercih edilen markalardan biri olarak çalışmalarına devam ediyor.

Tv üniteleri markadan markaya farklılık göstermekle birlikte, hepsi aynı amaca hizmet ediyor. Burada dikkat edilmesi gereken ev içerisindeki genel dekoratif yapıya uyum sağlayacak kaliteli ürünleri tercih etmek. Sonrasında alınan eşyaların keyfini sürmek kalıyor. Kalite konusunda enginevin başarılı olduğunu söylemeden edemeyeceğiz. Şimdi bazı tasarımları birlikte görelim :

    

Enginev televizyon üniteleri, yukarıdaki resimde görüldüğü üzere değişik tasarım fikirlerinin birer eseri olrak ortaya çıkıyor. Kullanılan ahşap rengi ve beyaz uyumu, rafların dekoratif olarak dizayn edilmesiyle birlikte önemli bir hareketlilik kazanmış. Doğru yerde doğru şekilde kullanılan öğeler bu ürünü hem sade, hem de oldukça görsel bir hale getirmiş. tercih edilebilecek tasarımlardan biri olan bu ürün detaylı olarak mağazalarda incelenebilir.

Bu tasarımda ise enginevin vazgeçilmez olan beyazı ile, siyah rengin muhteşem ahengini görüyoruz. Ünitenin sol tarafında kullanılan yuvarlak dekoratif aynalar genel yapıya önemli bir estetik katmış.  Ünitenin çizgisi itibariyle yer yer kullanılan siyah renk asil bir çalışma ortaya çıkmasına sebep olmuş. En üst kısımda kullanılan beyaz raf ise kullanılacak olan dekoratif biblolar ile süslenip görsellik katılabilir.

Dikdörtgen ve beyaz lakeden tasarlanmış televizyon ünitesinin, tv alanı orjin noktasına yerleştirilmiş ve etrafına,dvd’leriniz kitaplarınız,dekorasyon büblolarınız vs öğeleri yerleştirebilmeniz adına küçük raflar yerleştirlimiştir.En dış kısmına ise kapak.raf sistemi oluşturulmuştur.Bu sade tasarım ögesini beyaz koltuk takımı ve sehpa ile birleştirilmiştir.

Enginev televizyon ünitesi fiyatları ile ilgili bilgileri mağazalardan veya telefonla teklif alarak öğrenebilirsiniz.7