Enginev Yatak Odası Takımları

0
6179
engin ev yatak odası takımları 2

Belirttiğimiz üzere yaşam alanlarını zenginleştirmek ve değer katmak adına önemli çalışmalar gerçekleştiren enginev, aynı başarıyı yatak odası takımlarında da yakalamış durumda.  Geçtiğimiz yılları ele alırsak estetikten uzak, basit ahşap işlemelerle ve basit boyalarla ortaya çıkarılmış yatak odası takımları gözümüze çarpar. Eski teknolojide imkanlar kısıtlı olduğundan, ortaya çıkan sonuçlar da onlarla doğru orantılı olmaktaydı. Fakat günümüzde dekoratif ürünlerin önemi ve tasarımın hız kazanması her üründe olduğu gibi ev eşyalarının çeşitleri arasında da büyük bir yelpaze oluşmasını sağladı. Bütün markalar bu konuda birbirleriyle yarışa girerek, en iyi tasarımı ortaya koyabilmek için büyük bir çaba içerisine girmeye başladılar.

Enginev yatak odası takımları incelendiğinde, modern çizgileri ve her zevke hitap edecek tasarımlarıyla çok sayıda çiftin dikkatini çekmeyi başarıyor. Önce internet üzerinden araştırma yapan çiftler, tasarımların başarısını sınadıktan sonra, mağazalarda bulunan teşhir ürünlerini inceleyerek yerinde test ediyorlar. Seçenek çok sayıda olduğu için evlerine uygun tasarımı bulmakta zorluk çekmeyen çiftlerin tek sorunu, birden fazla yatak odası takımı beğendiklerinde hangisini alacaklarına karar vermeleri.  Özellikle modern çizgi isteyen her çiftin mutlaka uğraması gereken enginev mağazaları, yatak odası takımlarında elde ettikleri başarıyı tüm ürünlerinde de hızla yakalamaya devam ediyor.

    

engin ev yatak odası takımlarıYandaki resimde bulunan enginev yatak odası takımında kullanılan çizgilere dikkat edildiğinde, kahverengi ve beyazın mükemmel uyumu gözler önüne serilmiş. Hem gardrop, hem yatak , hem de komidinde kullanılan çizgiler bu iki rengin uyumunu mükkemel bir görsellikle ortaya koyuyor. Alınan takıma uygun diğer dekoratif ürünler de olması gerektiği gibi seçildiğinde çalışma tamamlanmış oluyor.

engin ev yatak odası takımları 2

Bu tasarımda ise beyazın sadeliğini başarıyla ortaya koyan firma, sade bir tasarım isteyen çiftlerin ihtiyaçlarını büyük oranda karşılayacak bu çalışmasıyla görücüye çıkıyor. Gardrop üzerinde bulunan siyah çizgiler tasarımın genel yapısına hareketlilik katarken komidinlerde ve makyaj aynası üzerinde kullanılan kahverengi, oluşumu tamamlayan önemli bir etken.

Amour Yatak Odası

Beyaz lakenin ağırlıklı olduğu ancak yer kırmızı ve siyah renkler ile kombine edilmiştir.Ağırlıklı olarak genç nesil tercihi olan bu tasarım modernizm ve sadeliğin bir örneği olarak karşımıza çıkmaktadır.Yatak zemini beyaz lake ve yanlarda çift taraflı raf sistemi ile oluşturulmuş ve tasarlanmıştır.Beyaz geniş aynalı dolap odanın sade şıklığının yansımasında önemli bir yeri vardır.

Enginev yatak odası takımlarının diğer modellerini görmek için enginev firmasına ait resmi site ziyeret edilebilir. Enginev yatak odası takımı fiyatları tasarıma göre değişiklik göstermektedir. Bu konuyla ilgili firmadan detaylı bilgi edinilebilir.