Enginev Yemek Odası Takımları

0
3993
enginev yemek odası takımları 2

Enginev tüm üretimlerinde olduğu gibi yemek odası takımlarında da çok başarılı sonuçlar elde ediyor. Farklı yaşam alanları oluşturma felsefesini yemek odası takımlarında da ortaya koyan enginev, yaratıcı tasarımlarını sonuna kadar kullanıp müşterinin karşısına en başarılı haliyle çıkıyor. Evlerinde köklü bir değişikliğe gitmek isteyen kişiler ve yeni bir hayata yelken açacak olan çiftler enginev yemek odası takımlarını seçenekleri arasında mutlaka değerlendiriyor.

Yemek odası takımları genellikle evin salonunda oturma grubuyla birlikte kullanılır. Dolayısı ile karar verilirken genel dekoratif düzene uyum sağlanması gerekir. Bunun yanı sıra yemek yerken huzur içinde bir ortam oluşması da oldukça önemlidir. Enginev yemek odası takımlarını tasarlarken bu etkenlerin hepsini göz önünde bulunduruyor ve çalışmalarını o yönde şekillendiriyor. Sıcak bir aile ortamında yemek yemek ve hoş sohbetler etmek için mekanda kullanılan objelerin önemini hepimiz biliriz. Bu sebeple enginev tasarımlarının mutlaka değelendirilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Şimdi hep birlikte bazı enginev yemek odası takımlarını inceleyelim:

    

Enginev’in bu tasarımı, beyaz ile kahverengiyi adeta bir dansa davet etmiş. Tasarımda kullanılan çizgiler renkleri öylesine güzel yansıtmış ki, ortaya çıkan görsel güzellik bu ürünün büyüsüne kapılıp satın almak için gayet yeterli. Özellikle sade tasarımdan hoşlanan kişiler için eşsiz bir tasarım olan bu model, yerinde de görülüp değerlendirilebilir.

Yandaki görmüş olduğumuz modelde ilk olarak şık bir aynalı konsol gözümüze çarpıyor.  Kullanmış olduğu beyaz rengi tasarımlarında yoğun olarak kullanan enginev, alternatif olarak kullandığı renklerle beyazı birleştirerek oldukça güzel sonuçlar ortaya koyuyor. Vitrinin yan kısımlarında, konsolun ve masanın üst kısımlarında kullanılan gri renk, takımın genel yapısına çok iyi oturmuş. Zevke uygun olarak seçilen dekoratif ürünlerle çok daha şık bir hale getirilebilecek olan bu tasarım mutlaka seçenekler arasında yer almalı.

Bu Engin ev yemek odası, ismininde taşıdığı özellik den anlaşılacağı gibi,taş figürlerini ön planda bulundurmuş ve sergilemiştir.Yemek masası,komidin,sandalyeler vb. tüm ögelerin belli noktalarında bu taş figürü uygulanmış ve enteresan bir tasarım olarak ortaya çıkmıştır.Ayrıca cephede uygulanan gri renkteki kiremit desenli duvar kağıdı,tasarımı ön plana çıkartmıştır.

Enginev yemek odası takımı fiyatları modele ve ebata göre değişikik göstermektedir. Detaylı fiyat bilgileri için enginev mağazaları ziyaret edilebilir.