eşya depolama

0
259

Eşya Depolama hizmetlerinden kısaca bahsedersek şöyle;

İstanbul’da ilk kentsel projenin Başladığı yerlerden biri olan ve bölgesi Taşıma ve eşya depolama açısında büyük önem taşımaktadır.

En çok hareketliliğin olduğu yerlerden biri olan İlçesi evden eve nakliyat ve eşya depolamanın en yoğun yaşadığı yerlerden biri olma durumunda, Bizler firma olarak ilk eşya depolama hizmetlerimizi burada başlatmış durumda olduk.

Kentsel dönüşüme girmiş olan binalar yapımı bir buçuk ve iki sene bulan evler inşaatı bitene kadar eşyalarını muhafaza edebilmek adına depolama firmalarını tercih etmektedirler.

    

Hem ekonomik hemde daha güvenilir olduğu yoğun bir talep yaşanmaktadır. Özelikle yaz aylarında… Esenler eşya depolama hizmetlerinde yaptığımız hizmetler olarak daha önce de diğer yazılarımızda da belirtmiş olduğumuz gibi burada da aynı şekilde eşyalar komple adan zye kadar ambalajlanıyor paketlenip hazır hale getirilip depolarımızda uygun olan yere istiflenip muhafaza edilmektedir.

Eşyalarınız son derece hijyenik, rutubetsiz ve havalandırma sistemiyle saklanılmaktadır. Aynı zamanda her türlü doğal afet(yangın,sel vb.) durumlar için sigortalanmaktadır. kaynak:   http://www.depolamafirmalari.gen.tr/

Önceki İçerikAntika Mobilya Dekorasyonu
Sonraki İçerikBazalar ve Konfor
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.