Ev Aksesuarları

0
9166

Anlam olarak daha geniş bir başlık olamazdı inanın. Ev aksesuarları enva ye çeşit hatta ve hatta çok çok geniş bir yelpazeye sahip. Bu bir ayna olabilir ya da bir çift şarap bardağı veya dekoratif bir mum. O kadar fazla ki ev aksesuarları sınırı yok. Evinizde nerde ne görmek istiyorsanız bulmanız mümkün. Örneğin minik biblolar ya da dekoratif bir sandalye. Spor bir tarzınız olabilir. Kitap okumayı seviyor olabilirsiniz yada çok klasik bir tercihiniz vardır. İşte burada tarzınızı yansıtan ev dekorasyonun da kullanılan ev aksesuarlarıdır. Spor bir evde değişik mobilyaların yan ısıra birçok sıra dışı aksesuar bulabilirsiniz. Aydınlatma için kullanılan bir avize yerine son derece zarif ve şık bir aplik ya da aydınlatma gereci kullanılabilir. Bu bir tasarım da olabilir. Neden olmasın öyle bir yeteneğiniz varsa kullanabilirsiniz. Nede olsa hayal gücünün sınırı yok yeter ki siz isteyin. Hoş bir ayakkabılık veya askılık da kullanılabilir . Aksesuar çeşitleri ile ilgili hazırladığımız görseller bakabilirsiniz.

 

    

Farklı bir kitaplığın yeri de ayrıdır hani. İçine konulacak kitapların özel olmasının yanı sıra kullanılan aksesuarda bir o kadar öne çıkabilir gözünüze hoş gelsin tarzınızı yansıtsın yeter. Klasik ev aksesuarları arasında ise çok şık vazolar , sehpalar, varaklı aynalar, ağır ve gösterişli avizeler, bin bir emek ve motif kullanılarak dokunmuş halılar, ahşap mobilyalar, ihtişamı hala ilk gün ki gibi olan antikalar ilk sırayı almakla birlikte son yıllarda antikaları aratmayacak modern aksesuarlarda mevcut. Yatak örtüleri, yemek takımları, tablolar ,biblolar, vazolar, sandalyeler, masalar, çalışma masaları , kitaplıklar, temizlik aksesuarları bile var bu seçenekler arasında. Sınırınız yok istediğiniz her şeyi düşünmekte ve uygulamakta özgürsünüz adeta ev aksesuarlarında. İlgili mağazaların özel tasarımlarını da bulabilirsiniz. Çok eskiden annenizden size kalan bir obje ya da doğum gününüzde bir arkadaşınızın aldığı bir hediye bile av aksesuarı olarak kullanılabilir. Ev dekorasyonun da kullanılan her bir obje sizin stilinizi yansıtacağından beğendiğiniz ürünleri ve aksesuarları kullanırsanız daha keyifli yaşam olanları tasarlayabilirsiniz. Sadece biraz dikkat ve araştırma yetecektir istediğiniz aksesuarı bulmak için.

Önceki İçerikEv Dekorasyonları
Sonraki İçerikDuvar Rafları
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.