Ana Sayfa Dekorasyon Ev Ofis Dekorasyonları

Ev Ofis Dekorasyonları

0
Ev Ofis Dekorasyonları

İngilizce “home office”ten dilimize geçmiş olan ev ofisleri ülkemizde de orijinal adıyla sıkça duyuyoruz. Belli başlı meslek gruplarının ve küçük girişimlerin işini büyük ölçüde kolaylaştırıyor ev ofis trendi. Psikologlar, diyetisyenler ve özel muayenehanede çalışmaya uygun tıp doktorları ev ofisleri en sık kullanan meslek gruplarının başında geliyor. Tabii ki söz konusu özel alanlar olan evler olunca ev ofis haline getirirken, hem ofisinize sizden hizmet almak için gelecek olan kişileri hem de hane halkını rahatsız etmemeye büyük önem vermek gerekiyor.

Ev Ofis Dekorasyonları

Ev ofislerde de kübikleri kullanmak mümkün. Özellikle birkaç kişiden oluşan girişimler için oldukça ideal bir seçenek. Ancak bunun için geniş bir odaya ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Ev Ofis Dekorasyonları

Doğal taşların ve ahşabın özellikle iş adamlarının ve psikologları ev ofislerinde sıkça kullanmasının bir sebebi var. Karşıdakinin algısında huzur ve güven duygusunu oluşturmanın güzel yollarından bir tanesi. Ancak araya beyaz gibi farklı renkler katmayı da ihmal etmeyin.

Ev Ofis Dekorasyonları

Ev ofislerde sekreterin ya da asistanın bulunduğu bir giriş bölümü çoğunlukla olur. Bu, ev ofisinize resmiyet katmak açısından da ideal bir yöntemdir.

Ev Ofis Dekorasyonları

Pastel renkler kullanmak için sanatsal bir mesleğe sahip olmanıza gerek yok. Ancak bir diyetisyenseniz kırmızıyı tercih etmeyin; açlık hissi yaratan ilk renktir kırmızı.

Ev Ofis Dekorasyonları

    

Aydınlatmayı farklı yapmak güzel bir alternatiftir. Yalnız aydınlatmada mobilyaların ve odanın rengini de göz önünde bulundurun.

Ev Ofis Dekorasyonları

Bütün ev ofislerde yapılan işe referans olan aksesuarlar kullanılır. Siz de mutlaka bu aksesuarlardan faydalanın.

Ev Ofis Dekorasyonları

Yaptığınız iş ne olursa olsun ev ofisinizin güneş ışığını alması verimliliği arttıracaktır. Mutlaka ışık alan bir odayı tercih edin.

Ev Ofis Dekorasyonları

Evet, beyaz saflığı ifade eden bir renktir. Ancak hangi renklerle kombinlediğiniz çok önemli. Mutlaka pastel ve zıt renkleri tercih edin.

Ev Ofis Dekorasyonları

Yaz aylarında camekanlı bahçeye açılan bir odayı tercih etmeniz çalışma azmini bir nebze kıracaktır.

Ev Ofis Dekorasyonları

Beyaz ve ahşap birbirine yakışır. Ancak ahşabın tonu çok önemli. Şömine ise samimi bir hava yaratmak için güzel bir detay.

Ev Ofis Dekorasyonları

Düzenli ofislerde verimliliğin daha yüksek olduğunu bir çoğumuz biliyoruz. Ancak ofise biraz eğlence katmakta da hiçbir sakınca yok.

Ev Ofis Dekorasyonları

Ev ofise gerçek bir ofis havası katmanın bir yolu da aksesuarlar. Tablolar, biblolar ve objeler de bunun için size yardım edebilecek uygun aksesuarlardan.

Ev Ofis Dekorasyonları

Birkaç kişilik bir ekip ile çalışıyorsanız masa ve sandalye gibi mobilyalarda birçok farklı seçeneğiniz olacak. Ev ofisinizin genişliğine göre minimalist tasarımları da rahatlıkla bulabilirsiniz.

Önceki İçerik Dekoratif Şömine Modelleri
Sonraki İçerik Çay Makinesi Tasarımları
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.