Eyfel Kulesi Biblo

0
4755

Biblolar model zengini aksesuarlar arasında yer almaktadır. Bu aksesuarlar o kadar çok çeşide sahiptir ki insan ne alırsa alsın her zaman alacak bir biblo bulur. İşte bu biblolar arasında bazı semboller içeren ve ya tarihi önem taşıyan harikalarında modelleri bulunmaktadır. Bu gün tarihi ve bir görsel harika olan Eyfel kulesinden ve biblolarından bahsedeceğiz. Eyfel kulesi Fransa’ın sembolü halini almış aşıklar şehri Paris’te bulunan demir bir kuledir. Bu kule 1887-1889 yılları arasında  inşa edilmiştir. Dünyanın en büyük turist çeken harikalardan biri olan Eyfel kulesini yaklaşık olarak yılda altı milyon turist ziyaret etmektedir. Bu kadar güzel bir mimarinin aksesuarları ve bibloları da onun kadar ilgi görmektedir. Görsel olarak göze hoş gelen Eyfel kulesinin bibloları ve diğer aksesuarları dekorasyon da özellikle son yıllarda oldukça tercih ediliyor.Biblolarının modellerine ve tasarımlarına şöyle bir bakıldığında gerçeğinden farklılık göstermemesi için mümkün olduğunca orjinaline sadık kalınıyor.

 

 

    

Yukarıdaki görseller ne derece orjinal ürünlere yer verildiğinin de bir göstergesi aslında. Eyfel kulesinin bibloları genelde büyüklü küçüklü üretiliyor .Büyük üretilen bibloları yerde çiçek önlerine veya koltuk yanlarına koyarak bir hoşluk yaratabilirsiniz.Küçük bibloları ise daha çok konsollar da,masa üstlerin de ,raflarda ve çeşitli duvar ünitelerinde kendine yer buluyor.Rengi ve görüntüsüyle her türden tarza ve her türden dekorasyona rahatlıkla uyum sağlayan Eyfel kulesi bibloları için sunulan fiyat da biraz farklı. Şayet tercihiniz iyi bir tasfir almaksa ve de ebat olarak da biraz büyükse yüksek bir rakamı göze almışsınız demektir. Eyfel kulesi biblolarını bir çok züccaciye mağazaların da bulabilirsiniz. Fakat bu mağazalar da ikiye ayrılıyor. Bir gerçekten iyi parçalar ve iyi tasvir ürünler getirenlerdir ki bu mağazalar da pek ucuz bir şey bulmanız mümkün değildir birde kalite olarak bir alt sınıf ürünleri getiren züccaciyeler. Fakat bu tamamen sizin tercihiniz olacaktır . Çok uygun fiyatlara çok kaliteli Eyfel kulesi bibloları bulabilirsiniz. Dekorasyonun en önemli unsurlarından biridir araştırmak. Alacağınız her ne olursa olsun mutlaka iyice araştırın. Belki biraz sizi yorabilir ama sonun da pişmanlık duymazsınız.

 

 

 

Önceki İçerikSeperatör
Sonraki İçerikVileda Virobi
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.