Gazetelik Modelleri

0
8053

Ofisler de ve çalışma odaların da ağırlıkta kullanılan gazetelikler sezon ürünleri ile dikkat çekiyor. Genel olarak ahşap modellerden oluşan gazetelikler de yeni modeller ağırlıkta. Duvara monte edilebilen modeller dikkat çekenler arasında. Metal olarak üretilen bu duvar üniteleri  metal ahşap tasarımlar olarak ikiye ayrılıyor. Sıra dışı bu gaztelik tasarımları gerçekten çok ilginç modeller ve renkler içeriyor. Hiç aklınıza gelmeyecek modeller üreten tasarımcılar dekorasyonda biz de varız diyor adeta. Ofislerin vazgeçilmezleri olan gazetelikler ofis dekorasyonu ile de bir uyum içerinde olmak zorunda .Bu nedenle hoş ve uygun gazetelikler bulmak da zor oluyor. Biz sizlerin işini biraz kolaylaştırmak adına son trend gazetelik modellerinden derlediğimiz görseller hazırladık. Bu görseller gazetelik modelleri hakkında nereye gelindiğinin de bir göstergesi.

    

Ahşap üretilen gazeletelik modellerinde ahşaba verilen o simetrik dalga havası gerçekten çok hoş olmuş. Plastik ve renkli üretilen modeller daha modern gelse de harflerin de kullanılması ile farklı bir boyut kazanmış. Çanta modeli gazetelik modellerinin kullanımı ise gayet rahat. Saplı üretilen bu modeller deri veya daha sert kumaşların kullanımı ile yapılıyor. Ahşap gazetelik modellerinde dikkat çeken bir diğer unsur ise kumaşlar ile uyumu ve birlikte kullanılıyor olması. Kumaşların çıkabiliyor olması ise temizliğini kolaylaştırıyor. Yazımızın başında duvara monte edilen gazetelikler den bahsetmiştik . İşte bu modelleri dekoratif açıdan da kullanabilirsiniz. Yer açısından kar etmenizi sağlayan duvara monte bu ürünlerin fiyatları yerde kullanılan gazetelik modellerine göre biraz daha farklı sunuluyor. Yerde kullanılan gazetelik modelleri ebat olarak farklı alanlarda kullanılabiliyor. Ayaklı gazetelik modelleri daha çok koltuk kenarlarında veya köşelerde kullanılıyor. Sabit ve kısa modeller ise masa üzerin de olabileceği gibi sehpa dibinde ve çiçek önlerinde tercih ediliyor.Kısa ve sabit kullanılan gazetelik modelleri ahşap klasik modellerden seçiliyor daha çok. Ahşap gazeteliklerin üzerine yapılan baskılar ve boyalarda çok hoş. Perforje ürünlerde gazetelikler de farklı bir hava yaratıyor. Birbirinden güzel desenlerin işlendiği perforje gazeteliklerin özellikle beyaz modelleri çok güzel yazlık evlerin de vazgeçilmezleri arasında. Masa ve sehpa altına yapılan gazetelik modellerini tercih edenler de yok değil.

Önceki İçerikEkmek Kutuları
Sonraki İçerikPembe Halı
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.