Gümüş Ev Aksesuarları

1
8967

Kıymetli elementlerden biri olan gümüş hayatın hemen her aşamasında karşımız çıkar. Ev aksesuarlarının yanı sıra birçok takı örneği ile de çok fazla kullanılan bir elementtir. Birbirinden güzel takılar yapılıyor gümüşten. Kolyeler, yüzükler, saatler, küpeler, bilezikler ve daha bir çok takı modeli bulmak mümkün. Çok da kıymetli bir element olduğundan uzun yıllar evvelinde davetlerin ve özel toplantıların vazgeçilmezi idi gümüş takımlar. Bu takımlar kimi zaman çatal kaşık kimi zaman da bir sürahi olarak karşımıza çıkıyor. Hala asil duruşu ile ev dekorasyonunun vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaya devam ediyor. Yeni modeller ve ürünler yanı sıra antika gümüş ürünlerin de yeri doldurulamıyor. Gümüş tepsiler ve gümüş takımlar çok kıymetli. Özellikle antika severler gümüşten yapılmış ürünleri buluyor ve özenle korumaya devam ediyor. Gümüş asil duruşu ve dayanıklılığı ile uzun yıllar yıpranmadan kullanılan bir element. Işıl ışıl görüntüsü ile her türlü yaşam alanına rahatlıkla uyum sağlıyor.

    

 

 

İşlemeli ev aksesuarları gümüşün dokusunda yeniden hayat buluyor adeta. Mumluklar, gondol tabaklar, tepsiler, çay setleri, vazolar, biblolar, şekerlikler ve daha bir çok ev aksesuarı bulabilirsiniz gümüşten. Özel günler için de çok orijinal bir hediye olan gümüş ürünler fiyat olarak biraz farklı sunulsa da gümüş severler bunu göz ardı ediyor. Bazı özel zamanlar vardır hani paha biçilemeyen, işte gümüş ürünlerin de bu özel günler için biçilmiş kaftan olduğunu bir kez daha hatırlatmadan geçemeyeceğiz. Yukarıda sizler için hazırladığımız gümüş aksesuar görselleri yer alıyor. Gümüş ürünler hakkında sizlere fikir verecektir. Hala dekorasyonunuz için özel bir ürün almadıysanız işte tam zamanı . Birbirinden güzel gümüş aksesuarla modelleri sizlere yardımcı olacaktır. Bizim en beğendiklerimiz arasında ayaklı ve işlemeli gondollar, gül desenli mumluklar ve çatal bıçak takımları var. İlgili satış noktalarını ziyaret ederek daha farklı aksesuarlar da bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile aradığınız ürünü bulmanız hiç de zor olmayacaktır.

 

 

 

Önceki İçerikFener Modelleri
Sonraki İçerikKüpe Çiçeği
Emrah SARIDAŞ; İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama bölümünde yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olmuştur. Geleneksel ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalarını sürdürmekte, bunun yanı sıra internet projeleri geliştirmektedir. Emrah SARIDAŞ, Yapı Dekoratif' in kurucu ortağı ve yöneticisidir.